Сезонна віза в Польщу

3.8 6 голосів
Рейтинг статті

Для отримання сезонної візи в Польщу терміном на 9 місяців необхідно пред’явити Zaswiadczenie-дозвіл на роботу, яке видається польською стороною.

Пропонуємо розглянути зразок даного документа:

Сезонна польська віза, видана на підставі такого запрошення, дозволяє іноземцям виконувати виключно сезонні роботи: збір врожаю або, наприклад, робота в готелях й сфері туризму.

Віза на сезонні роботи в Польщі не підходить для офіційної роботи на заводах та складах. Для таких робіт вам краще:

Переваги сезонної польської візи на 9 місяців

Головними перевагами польської сезонної візи є швидкі терміни оформлення й відсутність «коридорів» після будь-якого типу візи. Це означає, що віза D 05a може бути відкрита одразу після:

Документи для подачі на сезонну візу до Польщі

До консульства або візового центру, куди заявник звертається за польською сезонною візою, необхідно надати готовий пакет документів. Їх перелік ми вже описували у своїй статті Робоча віза в Польщу. У ній також є докладна інформація щодо Консульських округів на території України.

При підготовці документів особливу увагу варто приділити страховці. Її неправильне оформлення є однією з причин відмови в польській візі. Страхова компанія повинна входити до списку акредитованих в Польському Консульстві. Детальніше про це дивіться в статті Страховка в Польщу.


Увага! Робоча віза в Польщу за сезонним запрошенням має деякі особливості при видачі. Вона видається лише на термін, що залишився до кінця поточного року. Тобто в січні вам відкриють візу на 9 повних місяців, а в серпні - тільки до кінця грудня. На наступні 9 місяців документи можна подавати вже в жовтні.  

Пакет документів на сезонну польську візу зазвичай розглядається Консульством протягом 7 – 10 робочих днів.

Куди звертатись за допомогою в зборі документів

Наша компанія надає допомогу в зборі пакету документів для їх подачі на сезонну польську візу до консульства або візового центру. Ми можемо доукомплектувати наявні документи медичною страховкою від акредитованої компанії або допомогти в оформленні запрошення від перевіреного роботодавця.

Це приклад медичної страховки від нашого надійного партнера компанії «EKTA»:

Вартість послуг буде залежати від того, які документи вам вже вдалося зібрати, та термінів на підготовку відсутніх паперів. Дізнатися точну вартість в кожному конкретному випадку можна, звернувшись за консультацією до наших фахівців.

Телефонуйте нам вже зараз за номерами телефону:

Для неофіційної роботи в країнах Шенгену, в число яких входить Польща, ви можете відкрити литовську робочу візу. Вона може бути відкрита паралельно з польською робочою візою, і в короткі терміни – до 14 днів. Про переваги довгострокової робочої візи в Литву читайте тут.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
3.8 6 голосів
Рейтинг статті
guest
4 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергей
Сергей
3 роки тому

Ваше сезонное приглашение около 3000 грн, и ваша помощь с оформлением визы плюс оплата за визу, сбор, + страховка = ПРИМЕРНО СКОЛЬКО?

Дмитрий - визовый специалист
Редактор
Дмитрий - визовый специалист
3 роки тому
Відповісти  Сергей

Доброго дня. Пакет терміновий 5000 грн, нетерміновий 4350 грн

Віталій
Віталій
4 роки тому

Скільки коштує сезоне запрошення?

Юлия - визовый специалист
Редактор
Юлия - визовый специалист
4 роки тому
Відповісти  Віталій

Не термінове за 2 тижні + доставка – 2950 грн