Серед документів для отримання сезонної візи в Польщу основним є запрошення на сезонні роботи від польського роботодавця. У статті розберемо, коли ще можна скористатися сезонним запрошенням на роботу без прив'язки і як терміново його можна отримати, а також, в чому полягає перевага сезонної візи для виїзду до Польщі або країн Шенгенської зони.

Сезонне запрошення до Польщі без прив’язки

Серед документів для отримання сезонної візи в Польщу основним є запрошення на сезонні роботи від польського роботодавця. У статті розберемо, коли ще можна скористатися сезонним запрошенням на роботу без прив’язки і як терміново його можна отримати, а також, в чому полягає перевага сезонної візи для виїзду до Польщі або країн Шенгенської зони.

Читати повністю »

Терміновий запит до бази sis

Зібралися за кордон із робочою або туристичною метою, але сумніваєтеся, чи не внесено ваші дані до заборонного списку SIS? Є один простий спосіб з’ясувати це: спробувати перетнути кордон однієї з країн Шенгенської угоди. Якщо факт внесення інформації до бази підтвердиться, то в’їхати ви не зможете. Але чи є раціональним такий спосіб? Чи вартий він того, щоб проїхати не одну сотню кілометрів і отримати відмову?

Читати повністю »

Коридор після безвізу й Польської візи у 2022 році

Отже, що дає українцям «безвіз», прийнятий у 2017? Він дає право в’їзду до країн Шенгенської угоди з метою туризму без оформлення візи, як це було раніше. Перебувати там можна 90 днів впродовж півроку, а потім повертатися назад для перерви, який називається 90-денний «коридор»: тобто 3 місяці за кордоном, 3 місяці в Україні.

Читати повністю »

Робоче запрошення в Польщу 2022: терміни, вартість, зразок

Ситуація з пандемією коронавірусу призвела до того, що в’їхати до країн Шенгену найближчим часом можна буде лише за робочою візою. І найвигідніше зробити це через Польщу. Обов’язковою умовою для подачі на польську візу є запрошення від роботодавця. Повний пакет документів, куди входить запрошення, заповнена візова анкета, медична страховка й сплачений візовий збір, ви можете зібрати самостійно або ж замовити, наприклад, в нашій компанії.

Читати повністю »

База даних SIS

Якщо вам відмовили у візі або закрили кордон для в’їзду за умовами безвізу, можливо, ваші дані внесені до шенгенської інформаційної бази SIS. Пропонуємо докладніше дізнатися про те, що таке цей «єдиний чорний список» ЄС та за що в нього можна потрапити.

Читати повністю »
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями