Робоча віза в Польщу
Медична страховка для виїзду за кордон
Відкриття рахунку в банках Польщі
Робоча віза в Польщу
Медична страховка для виїзду за кордон
Відкриття рахунку в банках Польщі

4 кроки і оформлення ВІЗИ готово!

подаєте заявку

оформляємо документи

оплачуєте

Подаєте документи в візовий центр

Зв'язатися з нами

Звоните нам уже сейчас по номерам телефона:

0
оформили віз
0
Повторно оформляли документи у нас
0
Нових клієнтів прийшли за рекомендацією
0
Більше 5 років досвіду

КОРИСНИЙ МАТЕРІАЛ

Робоче запрошення до Польщі без прив’язки: електронне VS паперове

Запрошення на роботу від сторони, що приймає працівника – документ, без якого не перетнути кордон Євросоюзу, якщо ви збираєтесь на заробітки: це обов’язковий «додаток» до біометричного паспорта або робочої візи. Якщо конкретного місця роботи ви поки не знайшли, з метою виїзду можна скористатися робочим запрошенням без прив’язки до роботодавця. Що означає таке доповнення, наскільки це легально і чи можна з іншою метою виїхати до Європи, маючи на руках, наприклад, робоче запрошення від польського роботодавця? У статті ми намагалися розкрити всі ці аспекти.

Читати повністю »
Як відкрити рахунок в банку Польщі для нерезидента без особистої присутності

Як відкрити рахунок в банку Польщі для нерезидента без особистої присутності

Незалежно від призначення майбутнього рахунку, все держави Євросоюзу можна умовно розділити на ті, де для його відкриття необхідно ваша присутність, і ті, де відкрити рахунок можна віддалено. У статті ми розповімо про тонкощі процедури відкриття рахунку без відвідування банку, про те, як «безболісно» відкрити особистий рахунок в європейському банку для нерезидента та в яких країнах зробити це простіше.

Читати повністю »

Робоче запрошення в Польщу 2020: терміни, вартість, зразок

Ситуація з пандемією коронавірусу призвела до того, що в’їхати до країн Шенгену найближчим часом можна буде лише за робочою візою. І найвигідніше зробити це через Польщу. Обов’язковою умовою для подачі на польську візу є запрошення від роботодавця. Повний пакет документів, куди входить запрошення, заповнена візова анкета, медична страховка й сплачений візовий збір, ви можете зібрати самостійно або ж замовити, наприклад, в нашій компанії.

Читати повністю »