Анулювати 5-річний депорт із Польщі достроково: МОЖЛИВО!

4.5 2 голосів
Рейтинг статті

Нові реалії – нові правила: пандемія коронавірусу робить жорсткішими умови перебування іноземців на території країн ЄС, зокрема, Польщі. Недотримання обсервації після перетину кордону може призвести до депортації з подальшою забороною на в’їзд і внесенням даних до бази SIS. Що потрібно знати, щоб не потрапити до цього списку, і що робити, якщо ви все ж отримали депортацію за порушення карантинних норм?

Коли отримують депорт за порушення карантину

Якщо раніше видворення з Польщі загрожувало за порушення правил візового (безвізового) режиму, трудового законодавства або за кримінальні злочини, то сьогодні депортація за порушення 10-денної ізоляції реальна за умови невиконанні будь-якого із зазначених нижче умов:

* У разі необхідності повторного тестування ви отримаєте СМС, яку зможете пред’явити в якості пояснення. Пересуватися краще в особистому авто або пішки та в засобах індивідуального захисту.

Терміни депортації і розмір штрафу за порушення обсервації

За порушення загальних правил щодо карантину на території Польщі (масові зібрання, відвідування парків і т. ін) передбачений штраф в розмірі 500 злотих. Найчастіше він буде виписаний порушнику на місці. Якщо ж справу буде передано до санітарної служби або суду, сума штрафу збільшується і становитиме від 5 000 до 30 000 злотих.

І зовсім інша справа – порушення обсервації після перетину кордону (приклади наведено вище). Оскільки розміщення для проходження обсервації відбувається на підставі постанови санітарного лікаря й під контролем стража граничного, дії порушника підпадають, в тому числі, під санкції статті 65 пункт «а» «Кодексу про дрібні правопорушення» («Про порушення вказівок прикордонника»). У «кращому випадку» йому загрожує штраф у розмірі від 5 000 до 30 000 злотих, а в гіршому, наприклад, при повторному порушенні – депортація терміном від 1 до 5 років.

Якщо ж правила обсервації порушила людина з підтвердженим діагнозом COVID-19 або той, хто раніше контактував із зараженим, його дії підпадають вже під статтю 161 Кримінального кодексу Польщі. Вона передбачає до 5 років в’язниці за загрозу зараження й до 10 років позбавлення волі, якщо скупчення людей, що піддалися інфікуванню, було масовим.

В даному випадку рішення про депортацію осіб, які порушили карантин, виноситься на підставі ст. 302, п.14 «Закону про іноземців», коли «… подальше перебування особи на території Польщі може загрожувати здоров’ю суспільства…». Таким чином, порушення правил обсервації може призвести не тільки до депортації з Польщі терміном до 5 років, а й до реального тюремного строку.

Апеляція або анулювання депортації: що обрати?

Законність дій офіційних осіб Польщі під час винесення постанови про депортацію, може встановити тільки суд. На оскарження депорту за порушення обсервації відводиться від 7 до 14-ти днів. В якому випадку шанси на успіх високі? Розглянемо кілька ситуацій:

Ваші шанси оскаржити депортацію з Польщі зростають в рази, якщо відстоюватимете власні інтереси за допомогою фахівця або організації, що досконало знають польське законодавство.

Але навіть під час видворення з Польщі у вас є можливість на дострокову ануляцію 5-ти річної депортації. Для всіх перерахованих вище категорій громадян гарантія успішного результату – 90%.

Наскільки реально анулювати депортацію на 5 років раніше терміну?

Оскільки випадків винесення рішень про депортацію на 5 років за порушення карантину в останні місяці побільшало, клієнти все частіше звертаються до нас за допомогою в анулюванні депортації. Однією з таких історій сьогодні ділимося з вами.

Звернення надійшло до наших менеджерів наприкінці серпня 2020 року з Бельгії. Послуга була потрібна матері клієнтки. Громадянка Білорусі отримала депортацію на 5 років за порушення норм карантину.

Процес роботи ускладнював той факт, що клієнт постійно проживає за кордоном. Для зв’язку було вирішено використовувати е-мейл і Телеграм-месенджер. Після ретельного вивчення документів наша компанія приступила до своєї частини роботи.

Ми склали необхідний пакет документів, які клієнт підписала й під нашим керівництвом відправила до відповідних інстанцій. Відповідь на запит було отримано менш ніж через місяць – вже 08.09.2020! У такий короткий термін було не тільки знято депортацію, а й віддалено дані клієнта з бази даних ШІС (SIS). Щоб не бути голослівними, нижче надаємо докази безпрецедентно швидкого винесення рішення на користь клієнта:

Ми готові допомогти тим, хто знаходиться в скрутній ситуації через депортацію з Польщі або інших країн ЄС після докладного вивчення випадку. За умови наявності у вас всіх необхідних документів залишається висока ймовірність анулювати 5-річну депортацію також для громадян Росії, Білорусі, Узбекистану, Грузії і Молдавії. Зв’яжіться з нашими менеджерами для уточнення деталей.

ОБЕРІТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЬ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

Про те, як зробити запит до системи SIS для перевірки своїх даних, і скільки «чорних списків» діє на території Польщі, читайте в нашій статті «Ануляція депортації».

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
4.5 2 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі