ДОПОМОГА ЮРИДИЧНА У ВИДАЛЕННІ ЗАПИСУ З СИСТЕМИ SIS

ДОПОМОГА ЮРИДИЧНА У ВИДАЛЕННІ ЗАПИСУ З СИСТЕМИ SIS

4.7 3 голосів
Рейтинг статті

Країни Шенгенського договору мають власну інформаційну базу з даними іноземців, які будь-коли в’їжджали на територію хоча б однієї з країн, або ж подавали заяву на отримання візи. Окремим блоком до бази SIS (SCHENGEN INFORMATION SYSTEM) вносяться особисті дані тих, хто навмисне чи випадково порушив законодавство країни-підписанта, і як наслідок отримав заборону на в’їзд на термін від 6 місяців до 20 років.

У нашій статті йтиметься про те, як перевірити «ЧОРНИЙ СПИСОК» ШЕНГЕНА і як видалити відомості про себе з бази в разі потреби.

Коли потрібно подавати запит до СІС

Перш ніж говорити про наслідки, необхідно назвати кілька основних причин, з яких може бути видана «чорна мітка». Це:

 • неоплачені штрафи (про які ви могли не знати);
 • судові ухвали;
 • підроблені документи (н-д, фальшиве робоче запрошення ДО ПОЛЬЩІ);
 • порушення термінів і умов перебування за візою чи безвізом;
 • порушення трудового законодавства (н-д, робота на будівництві за сезонною візою);
 • кримінальні правопорушення;
 • депортація/екстрадиція.

Важливо! У юридичній практиці були випадки, коли заявнику відмовили у візі через повний збіг його імені та прізвища з даними порушника. У таких випадках можна й навіть потрібно подавати апеляцію!

Якщо вищенаведені причини змусили вас засумніватися, вам варто подати запит до системи СІС, щоб не затьмарювати поїздку неприємною новиною на кордоні. Якщо ж ви впізнали свій випадок, вам точно потрібно це зробити. Оскільки навіть після закінчення терміну, на який було видано заборону, ваші дані можуть перебувати в системі. Їхнього автоматичного видалення не передбачено.

Як перевірити, чи є я в системі СІС

Перший спосіб дізнатися про внесення до бази СІС (читай: про заборону на в’їзд) – це подати запит до спеціального органу, який опрацьовує персональні дані осіб, які вчинили правопорушення. Для цього вам знадобиться точна адреса установи, формуляр запиту/заяви, і, звичайно ж, час і терпіння в очікуванні відповіді. При цьому у кожній країні ЄС свої вимоги та формуляри запиту до бази ШІС. Однак абсолютно всі країни вимагають такі обов’язкові відомості:

 1. Прізвище/ім’я заявника;
 2. дату народження;
 3. серію, номер, дату видачі й дату закінчення дії паспорта для виїзду за кордон;
 4. адресу реєстрації.

Необхідно коректно заповнити формуляр запиту, інакше відповіді на запит можуть не надати. Обов’язково додайте копію документа, що засвідчує особу.

Правила надсилання запиту також у кожній країні свої. Одні країни можуть прийняти його через сервіс електронної ідентифікації, інші виключно поштою. Крім того, терміни розгляду та вартість запиту в кожній країні різні.

Другий спосіб отримати потрібну інформацію – це звернутися до фахівця, який з професійної точки зору порадить, як зробити запит до бази SIS і гарантовано отримати на нього відповідь. А якщо ваші підозри підтвердяться, він також знає, як сплатити штраф за депортацію чи судові витрати в Польщі, Іспанії, Німеччині та інших країнах ЄС (спойлер: це одна з умов зняття обмежень із заявника).

Термінова юридична допомога у видаленні запису із системи СІС

На жаль, бувають ситуації, коли жоден із варіантів, запропонованих вище, не спрацює: наприклад, якщо про заборону на в’їзд до Шенгенської зони ви дізналися безпосередньо на кордоні. У такому разі допомога юриста в Україні щодо зняття депортації та з бази SIS необхідна ж, чарівної терміново! Звичайно чарівної палички в нас немає, але запропонувати ефективне рішення ми можемо.

Компанія Global Consulting Group працює на ринку візових послуг понад 8 років. І перелік послуг широкий: від РОБОЧОГО ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОЛЬЩІ до успішних кейсів стосовно АНУЛЮВАННЯ ДЕПОРТАЦІЇ. Нижче ви можете побачити два документи щодо зняття обмежень Польщею, які вдалося отримати у стислі терміни.

Есть в системе
Нет в системе

Успіх нашої роботи – команда професіоналів. Наші співробітники працюють як в Україні, так і в країнах ЄС і Шенгену. Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам потрібен професійний адвокат у Європі з анулювання депортації та даних у системі SIS (для громадян України, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та інших країн), – ми приймаємо виклик. Після детальної консультації з нашими менеджерами у вас буде детальний план дій і наша підтримка в усіх питаннях.

І тут виникає логічне запитання, яка вартість запиту до бази SIS? Ціна юридичної підтримки в цьому питанні коливається в залежності від країни, куди буде подано запит, та його виду*. Її ми зможемо встановити лише маючи повну картину вашого випадку.

*Терміновий запит даних у базі ШІС дасть вам лише коротку інформацію у справі, тоді як розширена відповідь на ЗАПИТ У SIS потрібно чекати довше.

Зателефонуйте нам і переконайтеся самі:

Зв’язатися з менеджерами ви можете не тільки мобільним телефоном, але й за допомогою зручного для вас месенджера:

Про те, що збільшує шанси іноземця на успішну апеляцію депортації, і в яких країнах ЄС заборону на в’їзд можна зняти достроково, читайте у статті «АПЕЛЯЦІЯ ДЕПОРТАЦІЇ: МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?».

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
4.7 3 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі