Доукомплектація пакету документів на Польську робочу візу

5 2 голосів
Рейтинг статті

Отримання робочої польської візи – це відправна точка для виїзду на роботу до Польщі та інших країн Шенгену. Які документи для цього потрібні? Скільки часу триватиме оформлення відсутніх? Як можна прискорити процес отримання візи для роботи в Польщі, особливо якщо ви перебуваєте за межами України? У цій статті ви знайдете відповіді на ці та інші запитання.

Документи необхідні для отримання візи

Піврічна/сезонна/річна польська віза видаються на підставі цілого пакету документів. Окрім запрошення від польського роботодавця (дивіться зразки запрошень нижче), вам необхідно надати до візового центру (ППВА):

Якщо у вас готові лише деякі документи зі списку, не варто хвилюватися. Ми готові допомогти з формуванням пакету документів на польську робочу візу та навіть із терміновим записом у візовий центр без вашої присутності в Україні. Як проходитиме процес, і на що слід звернути увагу, читайте далі.

Оплата візового збору до Польщі

Тепер поговоримо про алгоритм збору необхідних документів. Першим важливим пунктом є оплата візового збору. Адже квитанція – це власне ключ для запису на подачу документів у візовий центр. У ній міститься: 

Оплата візового збору до Польщі

Тепер поговоримо про алгоритм збору необхідних документів. Першим важливим пунктом є оплата візового збору. Адже квитанція – це власне ключ для запису на подачу документів у візовий центр. У ній міститься: 

Зразок квитанції з Кредобанку:


Звертаємо вашу увагу, що сплатити візовий збір за довіреністю, з ксерокопією паспорта та замість близького родича не вийде! Винятком є ​​студентська віза до Польщі для неповнолітнього студента, але це вже зовсім інша історія.

Візова анкета

Отримавши заповітну дату для подання документів, можна переходити до наступного пункту: електронної візової анкети. Бланк потрібно заздалегідь правильно заповнити, а потім роздрукувати та вклеїти фотографію. Складається анкета для польської візи з більш ніж 30 пунктів та заповнюється ЛАТИНСЬКИМИ літерами на комп’ютері.

Перед вами зразок офіційного бланку візової анкети:

Важливо! Ім’я та прізвище заявника повинні точно відповідати запису в закордонному паспорті.

Термін дії візової анкети, заповненої онлайн, становить 15 днів, а на її заповнення на сайті територіального візового центру відводиться всього 30 хвилин! Для швидкого внесення особистих даних радимо заздалегідь підготувати документи:

Заповнений бланк візової анкети повинен надійти вам у листі на вказаний при реєстрації e-mail. На коригування даних у вас буде 14 днів від дати заповнення.


Увага! Якщо ви боїтесь заплутатися у всіх цих даних анкети або під час реєстрації на офіційному сайті візового центру, ми готові надати вам професійну допомогу у її заповненні. Поставити свої запитання нашим менеджерам ви можете за вказаними на сайті номерами телефонів або у зручному для вас месенджері (якщо знаходитеся за межами країни).

Медичний поліс на польську робочу візу

Таким самим обов’язковим документом є страховка для робочої візи в Польщу. Вона може бути видана лише компанією з акредитацією Консульства Республіки Польщі в Україні. На момент виходу статті такими визнано 5 страхових компаній, а саме:

При цьому, термін дії страховки повинен покривати весь термін перебування на території Польщі (зазначений у робочому запрошенні).


Важливо! Поліс медстрахування, виданий із порушенням правил, неминуче призведе до відмови у польській візі! У вас вже є страховка? Ще раз уважно перевірте страховика у списку акредитованих компаній!

Якщо вам поки що не вистачає якихось документів, у компанії «Global Consulting Group» ви можете замовити послугу з доукомплектації пакету документів для польської робочої візи. Ми оформимо страховку/робоче запрошення, заповнимо анкету та/або сплатимо візовий збір.

Готовий пакет документів для національної польської робочої візи надсилається замовнику через Нову Пошту. Вам залишиться лише самостійно зареєструватися на подання до територіального візового центру за місцем реєстрації (прописки).

7-річний досвід на ринку візових послуг дозволяє нам гарантувати позитивний результат. Щоб ми змогли вам допомогти, детально опишіть свою ситуацію нашим менеджерам за номерами телефонів:

ВЫБЕРЕТЕ СПОСОБ, КАК С НАМИ МОЖНО СВЯЗАТЬСЯ:

ЗВОНИТЕ НАМ УЖЕ СЕЙЧАС ПО НОМЕРАМ ТЕЛЕФОНА:

Увага! Щоб не чекати в Україні від 7 до 30 днів (з моменту оплати візового збору до запису до візового центру), скористайтесь послугою запису до візового центру Польщі віддалено. По таку допомогу зазвичай звертаються ті, кому потрібна термінова робоча віза для роботи в Польщі. Докладніше про те, як прискорити процес, читайте тут.

У нас ви також можете замовити послугу з оформлення (доукомплектації) пакету документів для студентської візи.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 2 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі