Електронне воєводське запрошення до Польщі: ціна, терміни, зразок

3 4 голосів
Рейтинг статті

Робоче запрошення до Польщі строком від 1 до 3 років може бути видане виключно воєводою. Звідси назва запрошення – воєводське. Саме цей документ стане підставою відкрити іноземцю річну РІЧНУ ВІЗУ НА РОБОТУ ДО ПОЛЬЩІ.

Дефіцит кадрів на польському ринку праці, який виник у тому числі внаслідок пандемії коронавірусу, змусив уряд переглянути надто низьку швидкість обробки заявок від польських компаній, і в 2021 році було прийнято рішення про видачу національної робочої річної візи власникам електронного запрошення від воєводи.

Як працює запрошення до Польщі нового зразка, наскільки швидко можна його отримати та які можливості відкриває електронне воєводське запрошення без прив’язки до роботи – розглянемо далі.

Як отримати воєводське запрошення до Польщі

Коротко окреслимо основні етапи отримання річного (воєводського) запрошення:
  • заявка від роботодавця до уженду;
  • розгляд пакета документів;
  • видача запрошення на роботу;
  • надсилання безпосередньо працівникові.

Тривалість обробки документів у кожному воєводстві різна, загалом період становить від 1 до 3 місяців. Це щодо «паперового варіанта», який засвідчується мокрою печаткою.

Водночас електронне робоче запрошення від воєводи дозволяє значно скоротити терміни отримання польської робочої візи. По-перше, тому що не вимагає особистого візування від воєводи – підпис буде електронним, а по-друге, отримати його ви зможете на е-мейл або в месенджер.

Тут одразу потрібно внести кілька важливих уточнень:

  1. в електронному вигляді можна отримати не лише воєводське (річне), а й ПІВРІЧНЕ, СЕЗОННЕ, а також гостьове запрошення;
  2. не у всіх країнах візові центри приймають до розгляду робоче запрошення до Польщі з електронним підписом*.

*Зверніть увагу! Цифровий варіант робочого запрошення у таких випадках можна використовувати для реєстрації до візового центру, а безпосередньо в день подавання документів надати запрошення з мокрою печаткою!

Термінове воєводське запрошення до Польщі без прив'язки

Якщо у вас поки що немає конкретного місця роботи на території Польщі, електронне (термінове) запрошення можна оформити без прив’язки до роботодавця. Тобто, ви можете купити воєводське запрошення на роботу до Польщі, відкрити по ньому робочу візу, але самостійно обирати роботу, перебуваючи вже на місці. З одним лише уточненням: щойно ви укладаєте робочий контракт із новим роботодавцем, отримане раніше запрошення анулюється.

Нижче ми розмістили зразок електронного річного запрошення на роботу до Польщі для громадянки Казахстану:

Важлива інформація! З 1 лютого 2022 року воєводське запрошення (oświadczenie) для громадян України, Росії, Білорусі, Грузії, Молдови та Вірменії може бути видане терміном на 2 роки. При цьому робоча віза до Польщі буде відкрита лише на 1 рік із можливістю продовження, якщо за цей час ви не змінили роботодавця. Докладніше читайте ТУТ.

Безумовно, отримання легального документа на роботу від польського роботодавця може гарантувати лише співпраця з перевіреними компаніями, які мають практичний досвід. Адже спроба надати підроблені документи до консульства чи візового центру загрожує занесенням особистих даних порушника до БАЗИ SIS із подальшою забороною на в’їзд до ЄС і Шенгенської зони.

Воєводське запрошення до Польщі без посередників (ціна/терміни)

Компанія Global Consulting Group пропонує свої послуги в оформленні робочого воєводського запрошення для громадян Казахстану, Туреччини, Киргизстану, Азербайджану й інших країн, які проживають на території України та за її межами. Замовити документ можна як в електронному вигляді, так і на офіційному бланку з мокрою печаткою, як з прив’язкою до роботодавця, так і без неї. Окрім того, ціна річного запрошення на роботу до Польщі залежатиме від швидкості виготовлення документа.

Вартість послуги для фізичних осіб* на момент виходу статті (червень 2023 р.) наведено нижче:

Вид запрошенняТерміни виготовленняВартість, $
Електронне30 календарних днів350
З мокрою печаткою45-60 календарних днів350
*Для компаній, які надають візові послуги за межами України, ми пропонуємо гнучкі, взаємовигідні умови співпраці.
Більш детальну консультацію щодо отримання річного запрошення від воєводи готові надати наші менеджери. Для зв’язку ви можете використовувати наведені нижче номери телефонів (для клієнтів в Україні) або зручний для вас месенджер (якщо ви знаходитеся закордоном):

Ми гарантуємо доброчесність співпраці та результат зі свого боку, але, на жаль, не можемо надати 100% гарантії на отримання візи за оформленим у нас запрошенням. У нашій практиці також були відмови у польській візі на підставі легальних документів і без видимих причин.

У таких випадках ми радимо клієнтам оскаржувати рішення консула та забезпечуємо юридичну консультаційну підтримку на всіх етапах процесу. Про те, як подати апеляцію самостійно або за нашої підтримки, читайте у статті «ВІДМОВА В ПОЛЬСЬКІЙ ВІЗІ: НАСЛІДКИ ТА АПЕЛЯЦІЯ».

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
3 4 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі