Купити робоче запрошення в Польщу БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

5 1 голос
Рейтинг статті
У ситуації, коли робота в Польщі знайшла вас сама, вам необхідно буде зібрати ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ НА ВІЗУ. Саме на цьому етапі в голові виникає питання, де купити робоче запрошення до Польщі без посередників. Однак під час підготовки є ще кілька важливих пунктів і нюансів, на яких хотілося б зупинитися докладніше: який вид дозволу на роботу в Польщі краще обирати, що не так із запрошенням на роботу за 100 злотих і чим загрожує фальшиве робоче запрошення. А тепер розглянемо кожен пункт докладніше.

Щоб отримати візу для роботи в Польщі, іноземець повинен мати запрошення, оформлене польським роботодавцем. Залежно від терміну й умов, зазначених у ньому, консульство РП видає робочу візу.

Від лютого 2022 року порядок отримання іноземцями дозволу на роботу дещо змінився. Запрошення на роботу для громадян України, Молдови, Білорусі, Вірменії та Грузії видається на 2 роки та за спрощеною системою. Тепер вони можуть отримати oswiadczenie за 5-10 днів, а не чекати 2 місяці, як це було раніше. Громадянам інших країн, як і раніше, доступні 2 види робочих запрошень:

Нижче ми розмістили зразок річної робочої візи, отриманої за запрошенням від воєводи.
Усі деталі отримання візи ми раніше вже розбирали в статті “РОБОЧА ВІЗА В ПОЛЬЩУ“, тож саме час докладніше зупинитися на тому, як отримати запрошення в Польщу.

Безкоштовне запрошення до Польщі: міф чи реальність

Сьогодні інтернет рясніє безліччю пропозицій, де за невелику плату вам пропонують купити запрошення на роботу в Польщу, а інколи й отримати його безкоштовно. На що варто звертати увагу, щоб уникнути неприємних сюрпризів від співпраці?

Якщо вам на очі потрапила заманлива пропозиція “замовити робоче запрошення до Польщі всього за 100 злотих!“, радимо проаналізувати, на чому заробляє такий посередник? Адже тільки податок, який заплатить роботодавець при оформленні в ужонді, становить сто злотих. Спойлер – він отримуватиме свій профіт із вашої щомісячної зарплати.

Дешеві запрошення для роботи в Польщі мають ще один темний бік: вакансія за ним може бути закрита в короткі терміни, а саме запрошення – анульоване. Таким чином, ви можете залишитися без візи або ж із пропозицією іншої вакансії, яка не відповідає вашим очікуванням. А зобов’язання перед роботодавцем доведеться виконувати.

Найсумніший фінал у гонитві за дешевизною – недобросовісні фірми, які торгують фальшивими запрошеннями. Цей факт розкриється на етапі перевірки документів у консульстві, а покарання доведеться нести вам. Ваші особисті дані будуть занесені до Єдиної інформаційної системи SIS, що призведе до відмови в польській візі та заборони на в’їзд на територію Шенгенської зони*.
⃰ Про те, скільки триває заборона і як перевірити себе в системі СІС(SIS), читайте в статті Шенгенська інформаційна система.

Як бачите, заїжджена фраза про “безкоштовний сир” не втратила своєї актуальності. Щоб уникнути вище перерахованих моментів, обирайте для співпраці лише перевірені компанії.

Запрошення на роботу до Польщі без прив'язки до роботи

Тим, хто планує самостійно шукати роботу на території ЄС після прибуття до Польщі, радимо розглянути для себе придбання робочого запрошення до Польщі без прив’язки до місця роботи. За цим документом так само може бути відкрита польська робоча віза, яка дозволяє:

Таким чином, ви зможете обирати не лише роботодавця, а й країну перебування.

Через відсутність зобов’язань перед польським роботодавцем (як у випадку зі звичайним робочим запрошенням) такий тип документу можна використовувати туристам і тим, хто їде до ЄС в особистих справах*. Відкрита за таким запрошенням віза є абсолютно легальною.

⃰ У туристичних і особистих цілях громадяни України можуть використовувати т.зв. “безвіз”. Але якщо ви вже використали свої 90/180 днів, вам доведеться чекати “коридору” наступні 90 днів, без можливості виїзду. Детальніше читайте тут.

Скільки коштує робоче запрошення до Польщі?

Наша компанія пропонує купити польське робоче запрошення, видане виключно законним способом. Громадяни п’яти перерахованих вище країн зможуть отримати ЕЛЕКТРОННЕ РОБОЧЕ ЗАПРОШЕННЯ до Польщі БЕЗ ПРИВ’ЯЗКИ на свій e-mail або в месенджері, що значно знижує час очікування документів для їх подачі на візу. Якщо це не ваш випадок, ви можете придбати у нас сезонне або воєводське запрошення на роботу в паперовому форматі (як того вимагає консульство) і подати повний пакет документів у країні свого громадянства. Як ви тепер розумієте, вартість дозволу на роботу в Польщі безпосередньо залежить від терміновості виготовлення документа і його виду, а також громадянства клієнта. Терміново замовити робоче запрошення до Польщі без прив’язки до місця роботи може будь-хто, але запрошення на 2 роки в електронному форматі доступне тільки для громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Тому, нам потрібно більше інформації саме по вашому кейсу. Ми пропонуємо безкоштовну первинну консультацію, під час якої ви знайдете відповіді на найчастіші запитання, а саме:

З урахуванням вашого запиту і готового пакета документів наші менеджери складуть план співпраці з отримання запрошення та/або підготовки документів на візу, із зазначенням точних термінів і вартості послуги.

Телефони для зв’язку:

Якщо ви перебуваєте за межами України, використовуйте зручний для вас месенджер.

9-річний досвід і відгуки вдячних клієнтів дають нам змогу гарантувати індивідуальний підхід і оптимальне вирішення візових питань будь-якої складності. З повним переліком наших послуг ви можете ознайомитись на головній сторінці нашого сайту.
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі