Потрібна віза для в’їзду в Польщу? Давайте розбиратися, які види польської візи D доступні для українців і громадян інших країн, що проживають в Україні, і як можна терміново оформити робочу польську візу без прив’язки до місця роботи і навіть без відвідування консульства або візового центру.
Національна польська віза (тип D)
В’їзд на територію Євросоюзу за візою можливий у зв’язку з роботою, навчанням або відвідуванням родичів/знайомих (звідси й назва – робоча, студентська, гостьова віза). Кожен вид візи має свої особливості, на яких варто зупинитися докладніше.
1. Польська робоча віза на 9 або 12 місяців
Найбільшою популярністю серед тих, хто шукає в Польщі легальну й постійну роботу, користуються сезонна та воєводська робоча віза.
Звертаємо вашу увагу, що сезонна робоча віза в Польщу дає змогу виконувати роботу винятково сезонно, а працевлаштування за нею дозволено лише в певних галузях:
- туристичний/готельний бізнес;
- аграрний сектор.
Для отримання сезонної візи вам необхідно спочатку мати дозвіл (zaswiadczenie) на роботу в Польщі терміном на 9 місяців. Завдяки цифровізації документообігу отримати т. зв. термінове робоче запрошення (в електронному вигляді) можна за кілька днів. Детальніше про це в нашій статті “Електронне запрошення до Польщі”.
Ще один популярний вид робочої візи – воєводська віза (Zezwolenie), що дає право перебувати в Польщі протягом 1 року ⃰ і покриває ширший спектр робочих місць. Щоб відкрити річну польську візу, необхідно отримати робоче запрошення від воєводи (на 12 місяців і більше).
Для получения сезонной визы вам необходимо сначала иметь разрешение (zaswiadczenie) на работу в Польше сроком на 9 месяцев. Благодаря цифровизации документооборота получить т.н. срочное рабочее приглашение (в электронном виде) можно за несколько дней. Подробнее об этом в нашей статье «Электронное приглашение в Польшу».
Еще один популярный вид рабочей визы – воеводская виза (Zezwolenie), которая дает право пребывать в Польше в течение 1 года ⃰ и покрывает более широкий спектр рабочих мест. Чтобы открыть годовую польскую визу, необходимо получить рабочее приглашение от воеводы (на 12 месяцев и более).
⃰ Із січня 2022 року робоче запрошення (Oswiadczenie) до Польщі для громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України видається на 24 місяці. Відкривши за ним візу на рік, у вас буде можливість продовжити її на такий самий строк. Детальна інформація – у нашій статті “2-х річне робоче запрошення до Польщі”.
Приклад робочої воєводської візи, отриманої через нашу компанію, ми розмістили нижче:
2. Студентська/учнівська віза до Польщі
Визазначений у документі з вашого навчального закладу. Список необхідних документів для подачі на візу відрізнятиметься для повнолітніх і неповнолітніх студентів. Детальніше – у нашій статті “Студентська/учнівська віза до Польщі”.
3. Гостьова польська віза
Дає змогу поїхати до родичів або знайомих, якщо ви “вичерпали” свої дні за безвізом. У цьому разі оформлення документа здебільшого лягає на плечі сторони, яка приймає.
Зверніть увагу: гостьове запрошення до Польщі може оформити лише особа, яка має:
- громадянство країни,
- постійне місце роботи,
- реєстрацію за місцем наданого житла.
Національна віза в Польщу без присутності
Нас часто запитують, як отримати робочу польську візу громадянину України ⃰, який хоч і перебуває в країні, але не має змоги поїхати до найближчого візового центру/консульства РП. Відповідаємо: робоча віза в Польщу може бути відкрита навіть без вашої присутності.
Ми самі зберемо необхідний пакет документів, подамо його в консульство (за місцем вашої прописки), а готову візу надішлемо на вказану вами адресу. Детальну консультацію ви можете отримати в наших менеджерів за телефонами, зазначеними в цій статті нижче та на нашому сайті.
Оформимо візу в Польщу з ГАРАНТІЄЮ
Дев’ятирічний досвід роботи на ринку візових послуг дозволяє нам ГАРАНТУВАТИ отримання національної польської візи, якщо з вашого боку виконані всі умови.
На підтвердження своїх слів ми пропонуємо клієнтам підписання двостороннього договору, за умовами якого в разі відмови в польській візі* ви отримуєте назад внесену суму (з вирахуванням візового збору). Детальну інформацію ви можете отримати у наших консультантів. Телефони для зв’язку вказано на сайті.
⃰ Тим, хто раніше мав проблеми з державними органами країн ЄС і Шенгену, рекомендуємо перевірити свої дані в системі СІС, щоб знизити ризик відмови в отриманні візи. У разі потрапляння до “чорного списку” ми допомагаємо анулювати особисту інформацію в базі SIS або подати апеляцію на незаконність депортації, забезпечуючи повний юридичний супровід. Детальна інформація – у наших консультантів.
Тим, хто вирішив шукати роботу в Польщі самостійно, компанія Global Consulting Group пропонує купити терміново робоче електронне запрошення до Польщі без прив’язки до роботодавця ⃰. Зібравши повний пакет документів, ви зможете податися з ним на візу за нашої підтримки на всіх етапах.
⃰ Робоча польська віза без прив’язки не зобов’язує працювати на фірму, що видала запрошення. При цьому документ дає змогу отримати візу й перетнути кордон на законних підставах. Послуга доступна як громадянам України, так і особам із тимчасовою/постійною посвідкою на проживання. Про те, як безпечно купити робоче запрошення без прив’язки до місця роботи, читайте тут.
Якщо готове запрошення на роботу у вас на руках, ми допоможемо з доукомплектацією документів на робочу польську візу (візова анкета/медична страховка тощо) або електронним записом на національну польську візу ⃰.
На жаль, розібрати всі варіанти отримання робочої польської візи для українців і громадян інших країн у межах однієї статті неможливо. Тому ми пропонуємо замовити первинну безкоштовну консультацію зі складанням чіткого поетапного плану дій.
Зв’язатися з нашими менеджерами можна за телефонами:
Або ж у зручному для вас месенджері:
З повним списком послуг нашої компанії ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту.
Вы открываете польскую визу в Украине гражданам Армении с временной посвидкой?
Да, открываем! Пишите нам на мессенджер пожалуйства для полее подробной консультации