РОБОЧІ ВІЗИ В ПОЛЬЩУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ

5 2 голосів
Рейтинг статті
Увага розшук! Компанія Global Consulting Group шукає партнерів у сфері надання візових послуг із країн колишнього СНД, а також приватних іноземних осіб, які планують виїзд до Польщі з подальшим працевлаштуванням. Крім того, ми надаємо підтримку у зборі документів на ПОЛЬСЬКУ РОБОЧУ ВІЗУ іноземцям, які перебувають на території України на підставі Посвідки на проживання.

Про те, які документи наближають до омріяної мети і які типи польської візи можна буде по них відкрити (у країні громадянства), читайте далі.

Робоче запрошення до Польщі для іноземних громадян

Як театр починається з вішалки, так і збір документів на візу починається з отримання запрошення від сторони, що приймає. Візу для роботи в Польщі можуть відкрити лише натермін, указаний у Zаświadczenie (запрошенні на сезонні роботи) або Zezwolenie (воєводському запрошенні).
Запрошення на роботу в Польщу іноземцям може бути видано терміном від 6 місяців до 3 років.

Найбільш популярними видами запрошень серед наших клієнтів є:
Зразок річного запрошення для іноземця, в даному випадку для громадянина Пакистану, ви можете побачити нижче:
vis1
Зразок річного запрошення для іноземця
У нас ви можете замовити термінове або нетермінове запрошення на роботу в Польщу як з прив’язкою до роботодавця, так і без неї (тобто людина, яка отримала запрошення, не зобов’язана працювати на фірму, яка його видала*). Ціна запрошення від польського роботодавця для приватних осіб та організацій залежатиме саме від цих факторів:
Тип запрошенняТерміни виготовленняТривалість запрошенняВартість запрошення
Термінове5-10 днів9 міс/1 рік250 €/350 €
Нетермінове30-45 днів9 міс/1 рік200 €/300 €
* Докладніше про робоче запрошення БЕЗ ПРИВ’ЯЗКИ ви можете дізнатися у наших консультантів: замовте зворотний дзвінок на сайті або напишіть у зручному для вас месенджері.

ОБЕРIТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЯ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ:

Терміновий пакет документів для іноземців на польську робочу візу

За аналогією з театром представника польського консульства, до якого потрапляють усі зібрані заявником документи, можна назвати головним режисером. Адже саме він вирішує, яким буде вердикт. На жаль, на цьому етапі ви можете отримати ВІДМОВУ У РОБОЧІЙ ВІЗІ ДО ПОЛЬЩІ. Про причини такого рішення та виходи із ситуації, що склалася, читайте тут.


Щоб підвищити шанси на отримання польської візи для роботи, крім запрошення ми пропонуємо пакет документів, який складається з:
1. Гарантійного листа від роботодавця (List gwarancyjny)
2. Робочого договору (Umowa o prace)
3. Договору про оренду житла (Umowa najmu).

Крім того, до вищезазначених документів ми додаємо інформаційну виписку з бази KRS* з підтвердженими даними про вашого майбутнього роботодавця. Даних бази ви не знайдете у вільному доступі, доступ платний. Але ми надаємо таку послугу своїм клієнтам, дбаючи і про свою репутацію.

* Торговий реєстр Польщі, де міститься вся інформація про підприємство/компанію, у тому числі дозвіл на приймання на роботу іноземних громадян. Витяг з польської національної бази гарантує ЛЕГАЛЬНІСТЬ робочого польського запрошення, наданого компанією Global Consulting Group.

Нижче ви можете побачити зразки таких документів, які нещодавно отримав один із наших клієнтів.

изображение_2022-08-28_220332733
Гарантійний лист від польського роботодавця
изображение_2022-08-28_220502457
Робочий договір
изображение_2022-08-28_220829456
Договір про оренду житла
изображение_2022-08-28_220800854
Робочий договір

Пакет додаткових документів для польського консульства може бути наданий терміново, що впливає на остаточну вартість послуги*:

Тип пакетуТерміни виготовленняТривалість
пакету
Вартість
пакету
Терміновий5-10 днів9 міс/1 рік350 €/450 €
Нетерміновий30-45 днів9 міс/1 рік300 €/400 €
* Для наших корпоративних партнерів ціна обговорюється індивідуально.

Польська віза на 9 та 12 місяців іноземцям з України

Точний список документів, необхідних для відкриття сезонної або річної (воєводської) візи для громадян Узбекистану, Казахстану, Киргизії, Азербайджану, Таджикистану або Туркменії ви можете знайти на сайті консульства Польщі СВОЇ КРАЇНИ.

Виходячи з нашої практики, крім робочого запрошення до Польщі, іноземцям в Україні необхідно надати:


ВАЖЛИВО: у закордонному паспорті має бути мінімум 2 чистих сторінки, а термін закінчення дії – не менше 90 днів ПІСЛЯ закінчення візи. Фото для анкети має бути не старше 6 місяців на день подачі, а Посвідка обов'язково дійсною!

На ринку візових послуг ми працюємо понад 7 років. За цей час нам вдалося отримати надійних партнерів на території України. Але найбільшим нашим досягненням є відгуки клієнтів, яким вдалося допомогти. Якщо ви поділяєте наші цінності, наша співпраця ми обов’язково буде продуктивною!

Деталі співробітництва можна обговорити з нашими менеджерами:

ОБЕРIТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЯ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНУ:

Іноземцям в Україні та за її межами, які планують самостійно їхати на роботу до Польщі на запрошення від вашого роботодавця, ми допоможемо ДОУКОМПЛЕКТУВАТИ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ для успішного подання до консульства. Алгоритм дій – той самий: докладніше опишіть свою ситуацію нашим співробітникам, щоб ми могли допомогти вам.
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 2 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі