Серед документів для отримання сезонної візи в Польщу основним є запрошення на сезонні роботи від польського роботодавця. У статті розберемо, коли ще можна скористатися сезонним запрошенням на роботу без прив'язки і як терміново його можна отримати, а також, в чому полягає перевага сезонної візи для виїзду до Польщі або країн Шенгенської зони.

Сезонне запрошення до Польщі без прив’язки

5 1 голос
Рейтинг статті

Серед документів для отримання сезонної візи в Польщу основним є запрошення на сезонні роботи від польського роботодавця. У статті розберемо, коли ще можна скористатися сезонним запрошенням на роботу без прив’язки і як терміново його можна отримати, а також, в чому полягає перевага сезонної візи для виїзду до Польщі або країн Шенгенської зони.

Термінове сезонне запрошення

Zaswiadczenie, так польською називається запрошення на сезонні роботи, дозволяє відкрити робочу візу терміном на 9 місяців, т. Е 270/365 днів.

І якщо раніше польський роботодавець оформлював документ у місцевому «ужонді праці» й поштою пересилав його потенційному робітнику в Україну (термін пересилання – 10 робочих днів), то в зв’язку з пандемією урядом було прийнято рішення про можливість видачі дозволу на сезонні роботи в електронному вигляді. Така постанова:

Відтепер термінове сезонне запрошення можна отримати за 2-3 робочих дні: документ із цифровим підписом буде відправлено на вашу електронну пошту або в месенджер. Вам необхідно лише роздрукувати його на кольоровому принтері з двох сторін (!).

Важливо зазначити, що електронне сезонне запрошення має ту ж саму юридичну силу, що і запрошення на сезонні роботи до Польщі з мокрою печаткою.

Зовні вони мало чим відрізняються*. Зразок бланка на 2-х сторінках наводимо нижче:

*Єдиний, але важливий нюанс електронного запрошення – ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС роботодавця замість мокрої печатки.

Зверніть увагу: за таким запрошенням ви зможете виконувати в Польщі тільки чітко визначений вид робіт, а саме:

Для роботи на польських заводах і фабриках вам краще  Якщо відкрити польську робочу візу на 6 місяців або рік.

Сезонне запрошення до Польщі без прив’язки

Якщо ж ви не розглядаєте с/г роботи в Польщі, але плануєте неофіційно працювати в іншій країні Шенгену, слідуючи транзитом через польську територію, або ж збираєтеся до Польщі чи країн ЄС із туристичною/гостьовою метою (в період пандемії), ви можете скористатися запрошенням на сезонні роботи до Польщі без прив’язки до роботодавця.

Приставка «без прив’язки» означає, що ви не зобов’язані працювати на фірму, що видала запрошення. І польський роботодавець від самого початку про це знає.

Легальний документ дозволяє:

Увага! За порушення правил ізоляції вам може загрожувати великий штраф (до 30 000 злотих) або депортація з подальшою забороною на в'їзд!
Якщо ж під час перебування в Польщі ви вирішите офіційно влаштуватися на роботу, ми анулюємо запрошення. І тоді ви без проблем зможете укласти трудовий договір із новим роботодавцем.

Переваги польської сезонної візи

Чому ж сезонна польська віза, для якої необхідне дане запрошення, користується такою популярністю?

В основному, завдяки можливості тривалого перебування на території Євросоюзу: спочатку це 9 місяців за умовами візи, а потім – 3 місяці за біометричним паспортом (без необхідності виїзду за межі Польщі). Тобто, залишатися на території Шенгенської зони легально ви можете 365 днів!

Зверніть увагу: сезонна робоча віза може бути відкрита лише на термін, що залишився до кінця поточного року. Тобто при подачі документів у червні візу можна відкрити тільки до кінця грудня (на 6 місяців). При цьому, вже в жовтні можна подаватися на 9 місяців наступного року.

Відкрити сезонну візу типу D 05a можна відразу після:

Вартість сезонного запрошення 2022 Наша компанія сприяє в отриманні термінового сезонного запрошення на роботу в Польщу для громадян України, Росії, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови*. Від терміновості виготовлення буде залежати і ціна запрошення на сезонні роботи:
Тип запрошенняВартість, грнТермін виготовлення
Термінове3950 35002-4 дні
Нетермінове2950 25002-3 тижні
*Для громадян Росії, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови вартість складає + 200 грн до ціни в таблиці. Всі питання, які залишилися, ви можете задавати нашим менеджерам за телефонами:

ОБЕРІТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЬ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

Крім сезонного запрошення, громадяни України, а також Росії, Білорусі, Грузії, Вірменії та Молдови, що мають постійну реєстрацію на території України, можуть оформити в нашій компанії повний пакет документів для польської робочої візи.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
2 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
Олег
1 рік тому

Ваша компанія може зробити для мого друга без громадянства запрошення?
В консульстві нам сказали що саме воно може тільки підійти.

Дмитрий - визовый специалист
Редактор
Дмитрий - визовый специалист
1 рік тому
Відповісти  Олег

Доброго дня. Так ми мали такий досвід, але требя уточнити деякі моменти у Вас. Подзвоніть чи напишіть нам будь ласка +380734795252