Терміновий запис у візовий центр Польщі без присутності

5 1 голос
Рейтинг статті

На сьогодні існує тільки один спосіб термінового запису до польського візового центру – особистий запис. Справедливості заради варто зазначити, що є ще один варіант отримання заповітної дати для подачі документів до візового центру. Але він, скоріше, підходить тим, хто в даний момент знаходиться за межами України. Тепер розглянемо обидва ці варіанти більш детально.

ОСОБИСТИЙ ЗАПИС НА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Якщо вам потрібно скоріше записатися в візовий центр Польщі, щоб подати документи на робочу візу, почніть з оплати візового збору в розмірі 15 євро (за курсом НБУ на день оплати). Сплатити його на території України можна лише в 2-х акредитованих банках:

Будьте готові, що в касі банку вас попросять пред’явити оригінал закордонного паспорта! На руки ви отримаєте квитанцію, де, крім паспортних даних та телефону платника, вказується унікальний код (для чого він використовується, читайте нижче).

Це зразок квитанції про сплату візового збору через касу КредоБанку:


Важливо! Оригінал квитанції обов'язково зберігається і подається до візового центру разом з іншими документами! При втраті або пошкодженні ви можете отримати в касі банку дублікат квитанції (послуга платна).

Заздалегідь попереджаємо, що оплатити візовий збір за дорученням, з ксерокопією паспорта і за родича не вийде!

Після сплати візового збору система АВТОМАТИЧНО призначає дату подачі повного пакету документів на студентську або робочу візу. Як вже було сказано, в квитанції вказується особистий номер телефону заявника, на який протягом 3-х днів для підтвердження дати й зателефонує оператор колл-центру.

На замітку: Унікальний 12-значний цифровий код, вказаний у квитанції (див. зразок), дозволяє перевірити призначену дату на сайті регіонального візового центру / консульства вже через добу після оплати збору, не чекаючи дзвінка оператора!


Важливо! Дата подачі може бути перенесена на 7 днів вперед від призначеної, але тільки 1 раз!

ЗАПИС БЕЗ ОСОБИСТОЇ ПРИСУТНОСТІ

Тепер розглянемо заявлений на початку статті другий спосіб. Для тих, хто знаходиться за межами країни, існує пропозиція термінового запису в візовий центр Польщі без особистої присутності. З огляду на те, що чекати дати подання доводиться, в середньому, від 7 до 20 днів з моменту оплати збору (залежить від регіону подачі), така послуга реально заощадить ваш час перебування в Україні.

Кому вигідно замовити послугу записи в візовий центр Польщі без присутності:


Важливо! Послугу для студента можуть замовити батьки або офіційні опікуни. Вона доступна як для повнолітніх, так і для неповнолітніх українських студентів!

Щоб записатися до польського візового центру віддалено, вам потрібно надати (на Вайбер):

Більш детальну інформацію щодо термінової подачі документів у візовий центр Польщі можна отримати у наших менеджерів.

ОБЕРІТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЬ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

Вартість термінового запису в візовий центр Польщі на робочу / студентську візу варіюється від 1600 до 2200 грн. Тут дуже хочеться застерегти вас від співпраці з сумнівними посередниками. Щоб не втратити гроші, вибирайте лише перевірені агентства та компанії!

У консалтингових компаніях також існує послуга термінового запису в консульство Польщі по карті поляка. Візовий збір у цьому випадку відсутній, але є інші формальності, з якими вас ознайомлять при зверненні. У них ви також можете замовити страховку в Польщу та / або візову анкету, маючи на руках запрошення від польського роботодавця.

Бажаємо вам тільки позитивного розв’язання вашого питання в консульстві. Але, на жаль, результат буває різний. Головне пам’ятайте, що відмову можна оскаржити. Про те, як діяти, якщо вам відмовили у відкритті польської візи, читайте в нашій статті: Відмова в польській візі: наслідки і апеляція.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі