Терміновий запит до бази sis

3 1 голос
Рейтинг статті

Зібралися за кордон із робочою або туристичною метою, але сумніваєтеся, чи не внесено ваші дані до заборонного списку SIS? Є один простий спосіб з’ясувати це: спробувати перетнути кордон однієї з країн Шенгенської угоди. Якщо факт внесення інформації до бази підтвердиться, то в’їхати ви не зможете. Але чи є раціональним такий спосіб? Чи вартий він того, щоб проїхати не одну сотню кілометрів і отримати відмову?

Правильніше й більш «безболісно» для вашого гаманця буде подати офіційний запит до відповідних органів на території країни в’їзду. Про те, хто може потрапити до «чорного списку» і який орган має повноваження для видалення даних із системи SIS, докладніше розберемо далі.

Шенгенська інформаційна система: за що можна потрапити

Заборону на в’їзд на територію ЄС може отримати іноземний громадянин, обвинувачений в одному або відразу декількох порушеннях закону. А саме:

Запит на внесення/не внесення даних до системи SIS подається до однієї з уповноважених інстанцій. Куди необхідно направити запит, залежить від країни в’їзду.

Зверніть увагу! Як правило, таких установ кілька в кожній державі. Неправильна адреса звернення може коштувати вам часу і нервів!

Як подати запит до бази ШІС

Форма і текст запиту безпосередньо залежать від країни, до якої він подається: у деяких є готовий формуляр, а в інших – заява пишеться в довільній формі. Оскільки документ офіційний, вкрай важливо грамотно його скласти, вказавши особисті дані заявника:


Важливо! Згідно закону ЄС, будь-яка людина має право отримати таку інформацію щодо себе. Існує лише одне АЛЕ: терміни отримання офіційної відповіді (в залежності від країни подачі) коливаються від 7 до 60 робочих днів. Для тих, хто терміново хоче виїхати, це зовсім не варіант.

Варто також відзначити, що інстанції деяких країн відмовляються надавати таку інформацію, посилаючись на ті чи інші нюанси: відсутність у заявника уповноваженого юриста, що представляє його інтереси на території іншої країни, або громадянства ЄС і т. ін. І тоді процедура подачі перетворюється в біг по колу. Ось чому, вкрай важливо від початку знати, до якої організації відправляти заяву, якщо їх у країні декілька.

Отже, підіб’ємо підсумок. Щоб гарантовано отримати відповідь на запит до сіс, вам необхідно:

Терміновий запит до системи ШІС

Щоб зменшити ризики і максимально швидко отримати відповідь на запит в SIS, краще скористатися професійною допомогою. Це повністю знімає ряд подальших питань:

За умови співпраці з нами, повну інформацію* ви отримаєте протягом 3-10 робочих днів, в залежності від країни подавання.

* На терміновий запит до системи СІС надається відповідь з мінімальною інформацією, зокрема: те, що особу внесено до бази ШІС, країна, яка поставила заборону, і інстанція, яка уповноважена видалити його дані із системи. Крім того, у відповіді може бути вказано причину заборони, дату внесення, а також термін, на який заборонений в’їзд.

Однак, оскільки мова йде про терміновий запит, то інстанції не завжди надають розгорнуту інформацію. У разі, якщо Ви хочете отримати повну інформацію з бази СІС про причини свого перебування в «чорному списку», Вам необхідно скористатися послугою отримання розширеного відповіді на запит в SIS. Більше інформації в нашій статті «База даних SIS».

Щоб почати розплутувати цей «клубок», на першому етапі ми готові допомогти вам подати терміновий запит до бази sis.


Важливо! Для оформлення термінового запиту до системи СІС необхідний ОСОБИСТИЙ підпис заявника.
Для докладної консультації зв'яжіться з нашими менеджерами за номерами телефонів:

ОБЕРІТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЬ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

Зверніть увагу! Навіть за умови негативної відповіді, шанс на в’їзд до Шенгенської зони залишається. У вас є можливість подати апеляцію або анулювати заборону. Процедура видалення з чорного списку Шенгену також має чіткий алгоритм необхідних дій, який ми вже проходили зі своїми клієнтами. Детальніше про те, як оскаржити депортацію можна дізнатися з нашої статті «Апеляція депортації: міф чи реальність». Своїм позитивним досвідом в апеляції депортації ми поділилися у статті «Анулювати 5-річний депорт з Польщі достроково: МОЖЛИВО!»
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
3 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі