Як анулювати депортацію з Нідерландів?

5 1 голос
Рейтинг статті

Видворення з країни перебування – історія для іноземця неприємна, але не безнадійна. Безумовно, результат оскарження рішення залежить від ряду факторів, а саме:

Кожна з країн Євросоюзу має власний перелік причин для видворення, який все ж таки регулюється загальними правилами. Зважаючи на ці й інші обставини, у цій статті ми спробуємо розібратися, чи є життя після депорту з Голландії?

Депортація з Нідерландів

За голландським законодавством іноземця зі стовідсотковою ймовірністю буде депортовано, якщо він:

Крім того, депортації не вдасться уникнути, якщо дані іноземного громадянина внесені до реєстру іноземців, перебування яких на території Королівства Нідерландів є небажаним або ж до Шенгенської Інформаційної Системи ⃰.

* На підставі загальноприйнятої в Шенгенській зоні процедури, за вигнанням із країни слідує ЗАБОРОНА НА В’ЇЗД ТА ВНЕСЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО SIS.. Проте звертаємо вашу увагу, що за юридично грамотного підходу можливе оскарження такого рішення і навіть його скасування.

Незважаючи на схожість процедури депортації з ЄС, депорт із Голландії має свою неприємну особливість – він видається безстроково! Вірніше, він має свої терміни, але відразу після їхнього закінчення вмикається пролонгація.

До цього слід додати, що з бази ШІС дані порушника після закінчення терміну також автоматично не видаляються.

Як скасувати терміново заборону на в'їзд до Голландії

Навіть якщо ви вже встигли подумати, що депортація назавжди закрила вам в’їзд до ЄС, ми впевнено заявляємо, що скасування депортації можна і потрібно домагатися. Звичайно ж доведеться вдатися до професійної допомоги. Вам знадобиться фахівець із міграційного права, який допоможе скласти й надіслати ⃰ апеляцію та запит до бази/СИСТЕМИ СИС, а також супроводжуватиме непростий процес оскарження рішення, діючи від вашого імені на території Нідерландів.
⃰ Важливий момент – правильно визначити відповідальний орган і знайти його коректну адресу. В іншому випадку ви ризикуєте взагалі не отримати відповіді на свій запит.

Саме такий фахівець є у штаті компанії Global Consulting Group. Російськомовний міграційний адвокат (юрист) зі скасування депортації в Голландії виконує повний юридичний супровід наших клієнтів, який включає анулювання інформації в системі SIS після зняття всіх обмежень на в’їзд. Терміни розгляду заяви на апеляцію становлять від 30 до 60 днів.

Зверніть увагу, що Нідерланди дуже ретельно розглядають кожне прохання, і будь-який недолік у наданих документах або неточна відповідь на запит інстанції можуть спричинити відмову в анулюванні депортації для вас і/або зняття заборони на повторний в'їзд.

Нижче ми розмістили один із прикладів успішної взаємодії з міграційною службою Нідерландів із підтвердженням про анулювання депортації для нашого клієнта.

Свою співпрацю з новими клієнтами ми завжди починаємо з детальної первинної консультації. Щоб дізнатися про те, які документи для ануляції депортації потрібні, а також про терміни й вартість послуги конкретно у вашому випадку:

зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном

або у зручному для вас месенджері

Якщо ви переконані, що депортація з Голландії була видана безпідставно, у вас залишається право її оскаржити. У нашій статті «АПЕЛЯЦІЯ НА ДЕПОРТАЦІЮ» викладено основні моменти, які збільшують ваші шанси на позитивний результат справи.
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі