Якою б не була причина видворення іноземця за межі країни, вердикт один: заборона на повторний в’їзд. А ось можливість оскаржити таке рішення безпосередньо залежить від обставин винесеного рішення та професійного юридичного підходу. Анулювання депортації з Німеччини має свої правові тонкощі, про які варто знати всім, хто перебуває на початку цього шляху. Які наслідки видворення з Німеччини та як уникнути «підводних каменів» – давайте розбиратися.
Депортація з Німеччини: за що можна отримати
Німецьке законодавство по праву вважається одним із найсуворіших серед усіх європейських країн. Точніше, відповідальність за його недотримання карається суворо й у найкоротші терміни. Таким чином, заборона на в’їзд до Німеччини може бути безстроковою (читай – назавжди).
Найпоширенішими причинами для видворення з країни є:
- нелегальна робота (іноземець працює/працював/мав намір працювати на території Німеччини);
- недостатня кількість документів для роботи (у разі відрядження A1);
- протерміновані документи (сюди належать як анульована віза, так і прострочення перебування за безвізом);
- кримінальний злочин;
- порушення термінів виїзду (у разі припису добровільного залишення країни).
Після винесення рішення про депортацію особисті дані порушника заносять до німецького реєстру (AZR) і Шенгенської інформаційної системи, що в майбутньому ускладнює процес подання апеляції.
Як можна оскаржити депортацію?
Щоб почати процес оскарження депорту з Німеччини, потрібно спочатку перевірити, чи було дотримано всіх умов видворення, зазначених у приписі, а саме:
- чи сплачено штраф;
- чи дотримано термінів (у разі добровільного залишення країни).
Крім того, важливо врахувати терміни подання апеляції для кожного конкретного випадку й особливості німецького міграційного законодавства, а також правильно визначити орган, відповідальний за зняття депортації, і знайти його коректну адресу.
Залежно від паперової завантаженості відповідного органу, на відповідь на свій запит можна чекати від 7 днів до 3 місяців (і це – не межа!) Також слід врахувати, що в процесі розгляду справи вас можуть попросити надати додаткові документи, наприклад, довідку про несудимість у Німеччині.
Як уже було сказано, багато чого в процесі подачі апеляції залежить від органу, який видав депорт. Деякі з них відмовляються працювати безпосередньо з іноземцем і готові взаємодіяти тільки через адвоката.
Тому вам, найімовірніше, доведеться знайти фахівця, який володіє німецькою й російською/українською мовами, а також тонкощами місцевої юриспруденції, і представлятиме ваші інтереси в цьому процесі.
Він не тільки підкаже, як подати апеляцію на депортацію з Німеччини, а й допоможе написати запит до бази/системи СІС* у разі винесення позитивного рішення.
Результатом професійно виконаної адвокатом роботи можна вважати документ про повне скасування депортації, встановленого зразка (див. нижче):
Як анулювати депортацію з Німеччини без посередників?
Допомога міграційного адвоката в Європі може стати в пригоді й тим, хто вперше збирається оскаржити заборону на в’їзд і внесення інформації в SIS, і тим, хто раніше отримав відмову в апеляції на депортацію з ЄС і країн Шенгену. У вас все ще залишається шанс зменшити термін заборони на повторний в’їзд ⃰.
*Важливо! Звернутися по юридичну допомогу можна як з території Європи, так і перебуваючи в Україні. Для більш детальної консультації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами (тел. вказано на сайті).
У штаті нашої компанії є російськомовний міграційний адвокат (юрист), на рахунку якого понад 1000 позитивних рішень щодо скасування депортації в Німеччині. Найчастішими запитами на його послуги є:
- як скасувати терміново заборону на в'їзд до Німеччини;
- як оплатити штраф за депортацію з Німеччини в Україні;
- як скасувати заборону на в'їзд у зону шенгену.
Юрист-практик як ніхто краще знає, як подати апеляцію на депортацію з Німеччини, а отже, як скласти текст листа і куди його відправити для позитивного результату у справі. Він також супроводжує вас аж до видалення з бази SIS усіх ваших даних.
Депортація з Європи що робити?
Компанія Global Consulting Group пропонує послуги з анулювання депортації з Німеччини й країн ЄС для громадян України, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану й інших країн, які включають в себе повний юридичний супровід аж до перетину клієнтом кордону ЄС.
Випереджаючи запитання, відповідаємо: ми не можемо точно сказати, скільки коштує зняти або зменшити термін депортації з Німеччини без попереднього з’ясування всіх деталей. Для знайомства ми пропонуємо першу безоплатну консультацію, де наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання й за потреби нададуть контакти юриста.
Зв’язатися з ними можна за телефоном:
або в будь-якому зручному месенджері:
Ми готові до нових викликів і раді допомогти тим, хто перебуває в «чорному списку» Німеччини, Польщі, Голландії, Румунії, Чехії, Естонії, а також інших країн Євросоюзу. А з повним переліком послуг нашої компанії ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту.
Читав в інтернеті і звертався в деякі компанії і мені кажуть що зняти депортацію з Німечини неможливо. Це правда?
Ні не правда, але складність залежить від землі котра Вам видала в Німечині. Напишіть нашому спеціалісту +380964795252