Якщо поставили депортацію, що робити?




У разі якщо ви не згодні з винесеним рішенням про видворення з країни і при цьому не скоювали кримінальних злочинів, у вас буде умовна можливість подати апеляцію. «Умовна» – тому що у відведені 7-10 днів зробити це (без знання законів і досконалого володіння мовою) майже неможливо. Тож, залиште країну, як того вимагає місцеве законодавство.
Шенгенська інформаційна система
Після того як вас депортували з однієї з країн ЄС, усі ваші особисті дані заносяться до так званого державного «чорного списку», а також до єдиної європейської інформаційної системи СІС. Тепер ви – порушник закону, якому заборонено повторний в’їзд. Тобто, після видворення з Польщі* ви не зможете в’їхати через Румунію, Угорщину тощо.
Щоб розрубати цей вузол, вам не залишається нічого, окрім як анулювати заборону на в’їзд у зону Шенгену в цілому. І допомогти вам може адвокат з анулювання депортації, який не з чуток знає:
- як дізнатися термін депортації (якщо він не вказаний у постанові на видворення);
- як сплатити штраф за депортацію (якщо ви не зробили цього до видворення);
- як дізнатися, чи дозволено в’їзд до ЄС (у деяких країнах заборона на в’їзд пролонгується автоматично).
⃰ Причиною депортації може стати навіть робоча віза до Польщі, отримана через сумнівних посередників. Детальніше читайте тут.

Зверніть увагу! Допомога міграційного юриста з анулювання депортації з Польщі, Німеччини, Румунії, Угорщини, Естонії та інших країн ЄС доступна для тих, хто перебуває в цих країнах, а також для тих, хто вже встиг залишити територію ЄС. За детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.
Як можна скасувати депортацію
Міграційним законодавством деяких європейських країн передбачено право на прохання про скасування депортації після закінчення половини терміну. Крім того, ви маєте право оскаржити саме рішення. То чому б не скористатися цим?
Для подання апеляції на депортацію вам потрібні:
- доказательства своевременного выезда из страны (например, отметка в загранпаспорте, справка о пересечении границы);
- подтверждение оплаты штрафа (квитанция с четкой печатью банка);
- решение/протокол о депортации либо корректный адрес учреждения, выдавшего постановление на выдворение.
Термінове скасування депортації в Європу
У штаті компанії Global Consulting Group працюють юристи, які підкажуть, як перевірити себе в системі SIS (ШІС) і вестимуть вашу справу щодо скасування депортації аж до перетину вами кордону ЄС.
У нас ви також можете отримати допомогу юриста/адвоката у кримінальних справах у Європі. Як показує практика, переслідування іноземця за кримінальною статтею не завжди є вироком на довічну заборону на в’їзд.
За 9 років роботи на ринку консалтингових послуг ми допомогли десяткам своїх клієнтів терміново видалити запис із системи СІС для безперешкодного в’їзду на територію Євросоюзу.
Хоча територіально наш офіс розташовано в Україні, ми також допомагаємо анулювати депортацію в зоні шенгену для громадян Молдови, Грузії, Білорусі, Казахстану й інших країн. При цьому ціни на послугу, за відгуками іноземних клієнтів, значно нижчі, ніж на батьківщині.
Якщо ви хочете дізнатися, чи можна зменшити або скасувати термін заборони в Європу у вашому конкретному випадку, зв’яжіться з нашими фахівцями для першої безкоштовної консультації.
Для зв’язку з менеджером ви можете зателефонувати:
Або ж скористатися зручним для вас месенджером:
Щоб розвіяти останні сумніви, ознайомтеся з нашими успішними кейсами з депортації з Голландії, Польщі й інших європейських країн у нашому блозі.
Доброго дня. У мене така проблема. Отримав депорт в Польщу на 6 місяців, так мені сказали в міграційній службі. Зараз при виїзді з Румунії, мені сказали що у них в системі депорт на 3 роки. Що могло трапитися?
Доброго дня. Дуже велика ймовірність Ви маєте подвійну депортацію. Треба перевіряти Вас в якій країні могли порушити закон. Нажаль на нашій практиці багато клієнтів має навіть про це не знаючи.
Если есть депорт и я сменила фамилию это поможет мне пересечь границу?
Добрый день, смена фамилии после депортации не гарантирует успешного пересечения границы, особенно Шенгенской зоны. Шенгенская информационная система (SIS) содержит данные о лицах, которым запрещен въезд. Эта система учитывает не только фамилию, но и другие биометрические данные, такие как отпечатки пальцев и фотографии. Поэтому, даже сменив фамилию, ваши данные остаются в системе. Биометрические данные: При предварительном пересечении границы у вас, вероятно, брали отпечатки пальцев и делали фото. Эти данные хранятся в базе данных и могут быть использованы для идентификации, даже если вы сменили фамилию и паспорт. Обратите внимание пограничники могут проводить дополнительные проверки, особенно если есть подозрение на изменение личных данных с целью обхода запрета на въезд и Вам могут увеличить срок депортации. Это все на усмотрение пограничников будет и их настроения.
У мене був депорт у Німеччині у 2018року на 4 роки. Пробував сьогодні перетинати кордон з Румунією. Там вони мені сказали що у мене депорт ще не анульовано. Це можливо вирішити проблему?
Насправді багато депортацій автоматично пролонговуються і дізнатися можна тільки при перетині кордону чи при подачі на візу. Наш спеціаліст анульовує Німецькі депортації і вона Вам допоможе. Тому напишіть напряму нашому міграційному юристу: – +380964795252 Юлія
Депортація у чоловіка на Шенген країни поставила Польша. Був затриманий за перевезення нелегальних осіб, на суді по кримінальній частині виправданий, але депортований по адміністративній. Супровідні документи по цій справі є в наявності. Ви можете нам допомогти анулювати чи зменшити термін по можливості?
Такі кейси насправді як у Вашому випадку насправді непрості. Для безкоштовної консультації напишіть будь ласка нашому спеціалісту
+380964795252
Гражданам молдавии помогаете с депортацией?
Да, помогаем!