Як можна ЗМЕНШИТИ термін чи СКАСУВАТИ депортацію з Європи?

5 1 голос
Рейтинг статті
Якщо ви не готові смиренно прийняти наслідки депортації з ЄС і Шенгену, у нас для вас – хороша новина. Зовсім поруч є люди, які можуть допомогти вам оскаржити заборону на в’їзд до Шенгенської зони: зменшити її термін або ж зовсім анулювати. Безкоштовна консультація міграційного юриста допоможе зрушити справу з мертвої точки, навіть якщо ви вже раніше отримали відмову в перегляді справи. Його головна зброя – практичний досвід, знання місцевих законів і володіння державною мовою.  Статтю присвячено тому, як подати апеляцію на депортацію і чому важливо видалити особисті дані з бази SIS.

Якщо поставили депортацію, що робити?

Якщо уникнути депортації не вдалося, точно виконуйте всі приписи: дотримуйтеся термінів (для добровільного залишення країни), сплатіть штраф у повному розмірі. Пізніше це полегшить оскарження рішень у справах депортації. Нижче ми розмістили зразок рішення про депортацію з Польщі, але вони можуть відрізнятися в залежності від країни.

У разі якщо ви не згодні з винесеним рішенням про видворення з країни і при цьому не скоювали кримінальних злочинів, у вас буде умовна можливість подати апеляцію. «Умовна» – тому що у відведені 7-10 днів зробити це (без знання законів і досконалого володіння мовою) майже неможливо. Тож, залиште країну, як того вимагає місцеве законодавство.

Шенгенська інформаційна система

Після того як вас депортували з однієї з країн ЄС, усі ваші особисті дані заносяться до так званого державного «чорного списку», а також до єдиної європейської інформаційної системи СІС. Тепер ви – порушник закону, якому заборонено повторний в’їзд. Тобто, після видворення з Польщі* ви не зможете в’їхати через Румунію, Угорщину тощо.

Щоб розрубати цей вузол, вам не залишається нічого, окрім як анулювати заборону на в’їзд у зону Шенгену в цілому. І допомогти вам може адвокат з анулювання депортації, який не з чуток знає:

  • як дізнатися термін депортації (якщо він не вказаний у постанові на видворення);
  • як сплатити штраф за депортацію (якщо ви не зробили цього до видворення);
  • як дізнатися, чи дозволено в’їзд до ЄС (у деяких країнах заборона на в’їзд пролонгується автоматично).

⃰ Причиною депортації може стати навіть робоча віза до Польщі, отримана через сумнівних посередників. Детальніше читайте тут.

Зверніть увагу! Допомога міграційного юриста з анулювання депортації з Польщі, Німеччини, Румунії, Угорщини, Естонії та інших країн ЄС доступна для тих, хто перебуває в цих країнах, а також для тих, хто вже встиг залишити територію ЄС. За детальною консультацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Як можна скасувати депортацію

Міграційним законодавством деяких європейських країн передбачено право на прохання про скасування депортації після закінчення половини терміну. Крім того, ви маєте право оскаржити саме рішення. То чому б не скористатися цим?

Для подання апеляції на депортацію вам потрібні:

  • доказательства своевременного выезда из страны (например, отметка в загранпаспорте, справка о пересечении границы);
  • подтверждение оплаты штрафа (квитанция с четкой печатью банка);
  • решение/протокол о депортации либо корректный адрес учреждения, выдавшего постановление на выдворение.
Від правильної адреси іноді залежить результат усієї справи. Терміни розгляду апеляції залежать від країни подачі та загалом від обставин отримання депорту. Очікування відповіді (не факт, що позитивної) може затягнутися на місяці. Кваліфікована допомога адвоката в Україні щодо анулювання депортації з ЄС покликана стати своєрідним каталізатором і спрямує процес у потрібне русло. Спеціаліст перебуває на території шенгену й наділений правом діяти від вашого імені: подати заяву, дізнатися статус заявки, донести документ, якого бракує, і багато іншого.

Термінове скасування депортації в Європу

У штаті компанії Global Consulting Group працюють юристи, які підкажуть, як перевірити себе в системі SIS (ШІС) і вестимуть вашу справу щодо скасування депортації аж до перетину вами кордону ЄС.

У нас ви також можете отримати допомогу юриста/адвоката у кримінальних справах у Європі. Як показує практика, переслідування іноземця за кримінальною статтею не завжди є вироком на довічну заборону на в’їзд.

За 9 років роботи на ринку консалтингових послуг ми допомогли десяткам своїх клієнтів терміново видалити запис із системи СІС для безперешкодного в’їзду на територію Євросоюзу.

Хоча територіально наш офіс розташовано в Україні, ми також допомагаємо анулювати депортацію в зоні шенгену для громадян Молдови, Грузії, Білорусі, Казахстану й інших країн. При цьому ціни на послугу, за відгуками іноземних клієнтів, значно нижчі, ніж на батьківщині.

Якщо ви хочете дізнатися, чи можна зменшити або скасувати термін заборони в Європу у вашому конкретному випадку, зв’яжіться з нашими фахівцями для першої безкоштовної консультації.

Для зв’язку з менеджером ви можете зателефонувати:

Або ж скористатися зручним для вас месенджером:

Щоб розвіяти останні сумніви, ознайомтеся з нашими успішними кейсами з депортації з Голландії, Польщі й інших європейських країн у нашому блозі.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі