ЯК ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ В СИСТЕМІ SIS?

4 1 голос
Рейтинг статті

Внесення особистих даних іноземних громадян до загальноєвропейської ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ SIS через порушення законів рівнозначне забороні на в’їзд до країн ЄС. Її тривалість залежить від правопорушення й може становити до 20 років! Тим, хто будь-коли мав неприємності з законом на території ЄС, слід попередньо подати ЗАПИТ ДО СИСТЕМИ SIS, щоб унеможливити цей факт. Адже навіть після закінчення терміну ваші дані не видаляються із системи автоматично.

Сьогодні ми зупинимося на тому, як дізнатися чи є дані в базі СІС, як скласти запит і куди його слід направити, а також чому часто такі звернення залишаються без відповіді.

Що таке «чорний список» Шенгена

Як було зазначено вище, з метою контролю правопорядку країни Євросоюзу та Шенгенської зони створили єдину базу з інформацією про осіб, які:
 • перебувають у розшуку;
 • вважаються зниклими безвісти;
 • є порушниками, проти яких видано ордер на арешт;
 • вимагають прихованого спостереження;
 • не мають права перетинати кордон із країнами шенгенської зони або перебувати в них.

У ШЕНГЕНСЬКІЙ ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ вказують такі дані про порушника:

 • прізвище, ім’я (можуть внести й псевдонім, за наявності);
 • особливі постійні фізичні характеристики;
 • перша літера другого імені чи по-батькові;
 • дата й місце народження, громадянство, стать;
 • причина внесення до системи;
 • незмінні особливості зовнішнього вигляду;
 • інформація про наявність зброї й здатність чинити опір під час затримання;

Важливо! У базі не може міститися інформації про расову приналежність, політичні погляди, віросповідання чи інші особисті дані, що описують переконання, а також дані про стан здоров'я та сексуальну орієнтацію людини.

Чи можливо себе самостійно перевірити у базі СІС і як анулювати депортацію з ЄС, якщо ваші дані були внесені раніше? Спробуймо розібратися докладніше.

Як дізнатися чи є я в базі SIS без посередників

Факт заборони на перетин кордону з Євросоюзом можна перевірити безпосередньо в пункті пропуску: прикордонник обов’язково повідомить вам про неможливість в’їзду. Проте, причини й терміни такого обмеження прикордонна служба може повідомити лише у виняткових випадках. Тому вам все одно доведеться робити письмовий запит, аби все з’ясувати.

У той же час, у вас є можливість подати запит до бази СІС задовго до запланованої поїздки й уникнути зайвих витрат на дорогу.

Важливо! Подавати запит на перевірку на базі ШІС слід у відповідний орган тієї країни, яка могла внести ваші персональні дані до бази

Єдиного бланку заяви для всіх країн-учасниць Шенгенського договору, на жаль, немає. Кожна країна встановлює свої вимоги до форми подання (електронна або поштою), формуляра й мови запиту, а також документів, які потрібно додати до запиту. Крім того, вартість і терміни надання запиту до SIS для кожної країни є індивідуальними. У більшості випадків при заповненні формуляра слід внести точні дані заявника:

 1. прізвище, ім’я;
 2. дата народження;
 3. адреса прописки;
 4. дані закордонного паспорта (серія/номер, дати видачі та закінчення дії).

Важливо також відзначити, що на неправильно складений і поданий запит є ризик і зовсім не отримати відповідь.

Проте ви можете звернутися до компанії, де фахівці допоможуть не лише оформити запит, а й підкажуть, як сплатити штраф за депортацію з Європи, якщо такий факт мав місце в минулому. Коли вам потрібна ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА У ВИДАЛЕННІ З БАЗИ СІС, радимо серйозно підійти до вибору компанії-консультанта. Не довіряйте свої кошти фірмам-одноденкам, щоб уникнути розчарування.

Зверніть увагу, що у Польщі, наприклад, відповідь на запит має бути надрукована на офіційному бланку з водяними знаками й завірена гербовою печаткою. Нижче ми розмістили зразок відповіді польської бази ШИС, в якій зазначено, що дані заявника відсутні в системі.

Важливо! Причиною внесення до бази СІС може стати не лише правопорушення на території країни ЄС чи Шенгену, а й спроба подати до консульства фальшиве РОБОЧЕ ЗАПРОШЕННЯ. У ПОЛЬЩУ, наприклад, вас не пустили, ПОЛЬСЬКУ РОБОЧУ ВІЗУ не видали, внесли до свого та загальноєвропейського «чорного списку», як наслідок – заборона на в'їзд!

Як анулювати депортацію з Європи в Україні без посередників

Якщо у вас немає часу на боротьбу з бюрократичною машиною Європи (не дивуйтеся, там вона теж існує), ми готові провести вас цим непростим шляхом. У ході консультації менеджери компанії Global Consulting Group озвучать вам детальний план дій щодо вирішення цього питання, складуть апеляційну заяву й надішлють лист точно за адресою.

Щоб ми могли докладніше вивчити ваш випадок, зв’яжіться з нашими консультантами за одним із номерів телефону*:

*Якщо ви знаходитесь за кордоном України, напишіть у зручному для вас месенджері.

Що робити, якщо у відповідь на запит ви отримали підтвердження про заборону в’їзду до Шенгенської зони? На цей випадок ми також маємо перевірений алгоритм дій. За понад 8 років роботи ми зібрали сотні кейсів успішної АНУЛЯЦІЇ ДЕПОРТАЦІЇ З ПОЛЬЩІ Й ІНШИХ КРАЇН ЄС. Наші клієнти отримують кваліфіковану допомогу юриста в Україні зі зняття депортації та з бази SIS. Після завершення у вас на руках буде підтверджуючий документ, який можна отримати як у нашому офісі, так і поштою.

Проте, співробітники нашої компанії працюють і за межами країни. Вони підкажуть, як сплатити штраф за депортацію/судові витрати чи оскаржити рішення про видворення. Якщо в даний момент ви знаходитесь за кордоном, наш професійний адвокат у Європі з анулювання депортації та системи SIS готовий простягнути свою руку допомоги. Послуги доступні для громадян України, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану й інших країн.

Для первинної консультації зв’яжіться з нашими менеджерами за номерами телефонів, які вказано вище.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
4 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі