Як відкрити рахунок в банку Польщі для нерезидента без особистої присутності

Як відкрити рахунок в банку Польщі для нерезидента без особистої присутності

5 2 голосів
Рейтинг статті

Незалежно від призначення майбутнього рахунку, все держави Євросоюзу можна умовно розділити на ті, де для його відкриття необхідно ваша присутність, і ті, де відкрити рахунок можна віддалено. У статті ми розповімо про тонкощі процедури відкриття рахунку без відвідування банку, про те, як «безболісно» відкрити особистий рахунок в європейському банку для нерезидента та в яких країнах зробити це простіше.

Відкрити банківський рахунок в більшості країн ЄС * громадяни України, Росії, Білорусі можуть на підставі:

* Винятком є, хіба що, зацікавлена ​​у новій робочій силі Польща. Тут кожен індивідуальний випадок слід розглядати окремо. Нам, наприклад, вдавалося зробити це й на інших підставах.

При цьому, для відкриття рахунку для бізнесу або фізособи, зокрема, в таких країнах як Чехія, Німеччина та Італія необхідна особиста присутність іноземця. А ось без нього документи приймають у Польщі, Словаччини та Угорщини. Про особливості подачі документів онлайн читайте нижче.

Як показує досвід, процедура відкриття рахунку в польському банку є найбільш зрозумілою й прозорою.

Документи для відкриття банківського рахунку в ЄС (Польща)

Усі банківські установи Польщі мають чіткий перелік обов’язкових документів, який може доповнюватися. А саме:


Увага! Для відкриття рахунку неповнолітній особі в банку Польщі без присутності також будуть потрібні документи батьків (опікунів).

Будьте готові: працівник банку може запросити додаткові папери, наприклад, довідку про походження коштів і т. ін. Тут фантазія менеджерів невичерпна. І найчастіше терміни для подачі документів, яких не вистачає – мінімальні.

Після того, як ви відправили електронною поштою всі зібрані папери (сканкопіі) і заповнили анкету заявника на сайті банку (польською мовою), залишається тільки чекати, сподіваючись на успішний результат.

Але й після подання документів на відкриття банківського рахунку віддалено на вас може очікувати сюрприз – запрошення особисто приїхати та підписати договір. Якщо ви перебуваєте не в Польщі, то на території країни добре було б мати свого представника з нотаріальним дорученням, зробленим від вашого імені.

Увага! Банки не дають текст доручення, а також не коригують його на етапі подачі. Про те, що ваше доручення «не підійшло», ви дізнаєтеся тільки після відмови банку у відкритті рахунку.

Допомога у відкритті рахунку в польському банку онлайн

Варто зазначити, що заявки від громадян колишнього СНД розглядаються європейськими банками особливо ретельно. Через низку скандалів із відмиванням грошей відкриття рахунку в польському банку без особистої присутності для громадян України, Росії та Білорусі – це справжній квест! Менеджери прискіпливо звіряють навіть найнезначніші, на наш погляд, деталі: наприклад, підпис в документах із підписом у паспорті. Їх розбіжність – одна з найчастіших причин відмови. І тоді весь процес необхідно починати спочатку.

Ми багато разів проходили цей шлях разом зі своїми клієнтами. Співпрацюючи з комерційними і державними банками Польщі протягом більше 10 років, нам вдавалося швидко й точно визначити установу для відкриття рахунку студенту або фізособі без особистої присутності. А це, погодьтеся, вже половина справи. Похід до банку, заповнення паперів, отримання банківських карт і т. ін. ми беремо на себе. Від вас буде потрібно лише довіреність на відкриття рахунку в польському банку на ім’я нашого співробітника (приклад довіреності ми надаємо) і документи зі списку, наведеного вище.

Що відбувається далі?

Таким чином, відкрити рахунок для фізособи або студента без відвідування банку в Польщі можна за 2-5 тижнів. Терміни, звичайно, умовні та залежать від безлічі факторів.

Документи про відкриття рахунку на ваше ім’я в польському банку (договір, додатки до нього) і пластикову карту клієнта ви отримуєте особисто або за допомогою служби доставки. Про вартість послуги супроводу при відкритті рахунку в банку Польщі ви можете дізнатися у наших менеджерів.

ОБЕРІТЬ СПОСІБ, ЯК З НАМИ МОЖНА ЗВ’ЯЗАТИСЬ:

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:

Якщо ж вам необхідно відкрити рахунок в польському банку для ведення бізнесу, радимо ознайомитися з нашою статтею «Реєстрація компанії в Польщі».

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 2 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі