ЯК ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ВІЗИ В ПОЛЬЩУ

ЯК ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ВІЗИ В ПОЛЬЩУ

5 1 голос
Рейтинг статті

Відвідування українцями Польщі з метою роботи, навчання або погостювати у родичів (понад 90 днів) передбачає отримання спеціального дозволу – національної візи. Пакет документів на польську візу безпосередньо залежить від її виду та має свої відмінності. Але якою б не була причина виїзду, серед документів обов’язково буде візова анкета, некоректне заповнення якої може стати навіть причиною ВІДМОВИ В ПОЛЬСЬКІЙ ВІЗІ. Як правильно заповнити анкету до Польщі, чи можна доручити це іншим і від кого не варто приймати допомогу у заповненні анкети для національної візи D – обговоримо далі.

Види національної польської візи

Як ви вже зрозуміли, назва національної польської візи обумовлена метою вашого візиту – робоча, студентська та гостьова. Незалежно від причин вашого візиту, вам необхідно зібрати пакет документів, а щоб підтвердити мету – пред’явити запрошення від польської сторони:

Окремо хотілося б наголосити на візі для власників КАРТИ ПОЛЯКА (КП). Іноземцям з КП не потрібне запрошення (а також МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ДО ПОЛЬЩІ), але, як і для інших, є пункт, пов’язаний із візовою анкетою. Саме про неї ми й поговоримо далі.

Онлайн анкета для національної візи

Найважливіше, що ви повинні знати про візову анкету – це те, що заповнити її можна виключно ОНЛАЙН на сайті Консульства РП або візового центру.

Перш ніж ви сядете за заповнення, обов’язково підготуйте такі документи:

  1. внутрішній паспорт
  2. закордонний паспорт
  3. ідентифікаційний код
  4. запрошення від польської сторони з точною адресою.

Тепер розглянемо анкету на польську робочу візу докладніше*:

Анкета для отримання національної візи
* Зразок анкети є актуальним на момент написання статті (травень 2023 р.). В подальшому можливі зміни.

Пункти 1-18 стосуються особистих даних заявника та документів, що засвідчують особу. Зверніть увагу, що написання прізвища й імені повинні точно збігатися в анкеті та закордонному паспорті. Для жінок також важливо вказати дівоче прізвище (до заміжжя). Не забудьте записати ЛАТИНИЦЕЮ місце вашого народження та дійсну адресу проживання.

Важливо! Загальне правило заповнення візової анкети: пункти з «віконцем» позначайте галочкою, без нього – прописуєте латиницею, які не стосуються вас – залишаєте порожніми (наприклад, п. 10 заповнюється лише, якщо на візу подається неповнолітній, а 18 – лише для тих громадян України, хто на постійній основі проживає у третій країні).

Пункт 19 і 20 – заповнюють лише громадяни, які офіційно працевлаштовані в Україні на момент подання документів. Решта вказує статус «Безробітний» (не забудьте – латиницею)

Пункти 21-34 – це загальні відомості щодо мети поїздки (робота/навчання), термін перебування (див. у запрошенні) і докладні дані сторони, яка вас приймає. Оскільки дорогою з України до Польщі інших країн ЄС ви не відвідуєте, вона є країною першого в’їзду, тому п. 22-23 – POLAND (PL).

Для отримання мультивізи у п. 24 відзначайте багаторазовий (в’їзд-виїзд протягом терміну дії візи).

Важливо! Пункти, позначені (*), не стосуються членів сім'ї громадян країн Євросоюзу, ЄЕП чи Швейцарії. На підставі документів, що підтверджують родинні зв’язки, вони заповнюють лише пункти 35 і 36.

Пункт 38 до видрукування бланка залишаємо порожнім і приймаємо всі умови, проставляючи галочки.

Після закінчення заповнення анкету потрібно зберегти (клікабельна кнопка на сайті) і видрукувати (якщо є така можливість). На паперовому бланку ставимо підпис і вклеюємо фотографію розміром 3,5 на 4,5 см (євростандарт).

Вартість заповнення національної візової анкети

Якщо ви і тепер не впевнені, що знаєте, як заповнити анкету для студентської візи до Польщі, щоб не зіпсувати, не поспішайте засмучуватися. Є хороша новина для вас: існує можливість замовити заповнення візової анкети (як для навчальної, так і для робочої чи гостьової візи) у центрі візових послуг. Вам також допоможуть терміново заповнити анкету на візу до Польщі, навіть якщо ви фізично перебуваєте за межами України.

Компанія Global Consulting Group надає візові послуги протягом 9 років. У нас можна не лише замовити заповнення візової анкети до Польщі та ДОУКОМПЛЕКТАЦІЮ ВСЬОГО ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ, а й, заручившись підтримкою фахівців, записатися до ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПОЛЬЩІ БЕЗ ПРИСУТНОСТІ.

Слід зазначити, що сприяння оформленню документів у Польщу для подачі до візового центру далеко не єдина наша послуга. У таблиці нижче ми зібрали мінімальний перелік областей, де може бути вам корисні:

Що ми можемо зробити для васВартість послуги, грн
Заповнити анкету на національну візу (робоча/учнівська/гостьова)300
Оформити медичну страховку на польську візу*Від 750
Подати до візового центру пакет документів і отримати готовий закордонний паспорт (усе без особистої присутності заявника), а також надіслати його за місцем проживання клієнта**2350
Скласти запит на визначення місцеперебування закордонного паспорта (зданого заявником раніше в один із візових центрів Польщі в Україні)750
Скласти запит на визначення місцеперебування закордонного паспорта + надіслати документ за місцем проживання клієнта** після встановлення місцеперебування паспорта1000
Сприяти в оформленні документів для відкриття річної візи (365/365 днів, багаторазовий в’їзд-виїзд)2500
Послуга від А до Я (укомплектація пакета документів, включно з заповненням візової анкети, реєстрація на подання документів до візового центру, подання без особистої присутності заявника, отримання закордонного паспорта з візового центру та відправлення його за місцем проживання клієнта**)4000

* для повнолітніх

** зокрема, за кордон

Під час консультації нашим спеціалістам часто доводиться чути запитання про те, скільки коштує заповнити анкету на візу до Польщі. Але підчас подальшої розмови з’ясовується, що клієнт не знає правил ОФОРМЛЕННЯ МЕДИЧНОЇ СТРАХОВКИ або не перевірив у реєстрі фірму, від якої отримав РОБОЧЕ ЗАПРОШЕННЯ. За такі «гріхи» вам може загрожувати відмова у національній візі до Польщі, а за підроблені документи від несумлінних посередників – заборона на в’їзд до ЄС із занесенням даних ДО ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ SIS.

Тому ми рекомендуємо розпочинати співпрацю з детальної телефонної консультації з нашими менеджерами. Для зручності тих, хто знаходиться за кордоном, є також месенджери.

Зателефонуйте нам і переконайтеся самі:

або зверніться будь-яким зручним способом, якщо ви не в Україні

Важливо! Відмовити у польській візі польський консул може навіть із повним набором правильно оформлених документів. У таких випадках у вас є право ПОДАТИ АПЕЛЯЦІЮ, а ми зі свого боку готові допомогти. Про те, як оскаржити відмову у робочій візі до Польщі та скільки часу займає процедура, ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі