Як зняти заборону на в’їзд до Шенгену? ДОПОМОГА ЮРИСТА

5 1 голос
Рейтинг статті
Відмова у в’їзді на територію країн ЄС і Шенгенської зони – це, як правило, наслідок виданої раніше депортації іноземця з однієї з цих країн. Тому говорити про них слід саме у зв’язці. Заборона може бути видана на строк від 6 місяців до 10 років. У цій статті ми хотіли б детальніше розібрати наслідки такого “вердикту”, а також можливість оскаржити або ж зовсім скасувати його.

Скасування заборони на в’їзд до Європи

У юридичній площині існує два способи оскаржити рішення про депортацію з ЄС:

* варіюються залежно від законодавства тієї чи іншої держави

У постанові про видворення іноземця за межі країни (і, як наслідок, заборону йому в’їзду) обов’язково зазначено термін оскарження депортації. Зазвичай у вас є від 7 до 14 днів. Безумовно, цього дуже мало, щоб знайти юриста, а тим більше самостійно розібратися з місцевим законодавством і представляти свої інтереси в суді. Чи варто говорити про відсоток виграних справ?

Альтернативним способом є оскарження рішення про заборону на в’їзд, коли заявник покинув межі ЄС, виконавши всі приписи, а саме:

Зверніть увагу: скасувати депорт може лише державний орган, який його видав. Це означає, що підготовлену апеляцію* потрібно надіслати на конкретну поштову/електронну адресу, від правильності якої залежить результат усієї справи.

* складену за всіма правилами: державною мовою, із зазначенням особистих даних, термінів заборони на в’їзд, номера рішення тощо. Форма заяви залежить від країни подання.
Але є ще один крок, без якого неможливе повне скасування заборони на в’їзд – запит до бази SIS, єдиної Шенгенської інформаційної системи, де зібрано особисті дані порушників. Не дивуйтеся, якщо навіть після анулювання депортації з Польщі на свою територію вас не впустять уже румунські прикордонники. Вони всього лише відкрили так званий чорний список шенгену, виявили ваші дані й виконали припис. Окрім національної бази, кожна з країн-учасниць має доступ до загальної бази SIS.

Як анулювати свої дані в системі SIS

Важливо зазначити, що ваші особисті дані не видаляються з системи автоматично після закінчення строку заборони ⃰. Щоб якнайшвидше зняти заборону на в’їзд до шенген зони, особа, яка отримала заборону, повинна подати відповідний запит до органу, який ініціював занесення персональних даних до системи. При цьому, дуже важливо отримати на руки документ-підтвердження з “мокрою печаткою”, який ви в разі потреби зможете пред’явити на кордоні (приклад див. нижче).

* у деяких країнах, навпаки, пролонгуються після закінчення строків. Докладніше в нашій статті “Депортація з Нідерландів

Через особистий запит до бази СІС ви можете дізнатися термін заборони на в’їзд, причину заборони, а також повну назву органу, який видав постанову про депортацію (щонайменше, щоб знати, куди подати апеляцію). Однак єдиної форми заявки не існує, а сам процес “листування” може тривати довго.

Юридична допомога в знятті депортації

Європейська бюрократія, як ви напевно вже знаєте, той самий дрімучий ліс, що й в Україні. А якщо додати необхідність знання мови і законів кожної окремої країни – взагалі нездоланні нетрі. Тут потрібен надійний провідник. Таким може стати юрист, який проживає за кордоном (знає місцеві закони/мову) і розмовляє зрозумілою вам мовою. У вас буде перша безкоштовна консультація міграційного юриста, на якій ви зможете визначити “свого” фахівця.

У штаті нашої компанії є співробітники, які проживають як за кордоном, так і в Україні. Вони пройдуть з вами весь шлях від подачі апеляції до зняття заборони на в’їзд і підкажуть вам:

Наш російськомовний адвокат зі скасування депортацій із Європи пропонує свої послуги всім, хто наразі перебуває в ЄС. За його підтримки ви зможете оскаржити депортацію та зняти заборону на в’їзд для громадян України, Молдови, Грузії, Білорусі, Казахстану й інших пострадянських країн. Допомога юридичної компанії в знятті депортації з Європи може стати в пригоді й тим, хто отримав відмову на свою апеляцію: у вас є шанс, як мінімум, зменшити терміни дії заборони.

На жаль, універсальних порад, як зняти депортацію в ЄС, не існує – нам необхідно мати більше вихідних даних. На основі вашого запиту наші менеджери зможуть надати детальнішу інформацію щодо того, як анулювати заборону на в’їзд у базі SIS(СІС) конкретно у вашому випадку.

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога адвоката в Україні щодо анулювання депортації з ЄС, зв’яжіться з нашими фахівцями за телефонами:

Якщо ви перебуваєте за межами України, обирайте для зв’язку зручний для вас месенджер:

За 9 років роботи Global Consulting Group послугами нашої компанії скористалися понад 1000 клієнтів. Їхні відгуки, а також повний перелік послуг і актуальні статті блогу ви знайдете на головній сторінці нашого сайту.
Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі