ЗАПРОШЕННЯ (OŚWIADCZENIE) НА 2 РОКИ ДО ПОЛЬЩІ

5 1 голос
Рейтинг статті

Новини для громадян України (а також іноземців, які проживають на території країни), які їдуть на роботу до Польщі: з 1 лютого 2022 року оформити ЗАПРОШЕННЯ ВІД ПОЛЬСЬКОГО РОБОТОДАВЦЯ можна терміном на 2 роки. Таке запрошення від воєводи (інша назва документа) не потребує мокрої печатки, тож терміни виготовлення значно скорочуються. І це не всі хороші новини для здобувачів ПОЛЬСЬКОЇ РОБОЧОЇ ВІЗИ в поточному році. Детальніше читайте далі.

Електронне запрошення до Польщі на 2 роки

До лютого 2022 року максимальний термін робочого запрошення від польського роботодавця (Zezwolenie) становив 1 рік. Термін очікування документа при цьому міг затягнутися до 3-х місяців. А громадянам Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України, з незрозумілих причин, відкриття польської візи обходилося дорожче, ніж громадянам інших країн. Тому зміни мають їх неодмінно порадувати.

Слід одразу зазначити, що всі робочі запрошення старого зразка залишаються дійсними, за ними, як і колись, може бути відкрита національна робоча віза категорії D на строк, зазначений у документі. Однак новий тип запрошення має незаперечні переваги:

  1. Запрошення для візи в Польщу нового зразка на 2 роки дає змогу не чекати “КОРИДОРУ” після річної/піврічної/сезонної польської візи та подавати документи одразу після закінчення такої
  2. Через електронний підпис з’явилася можливість отримати документ у рази швидше.
  3. З таким запрошенням ви закриваєте для себе візове питання відразу на 2 роки.

Увага! Віза за запрошенням нового зразка відкривається консульством максимум на 1 рік. Після закінчення терміну потрібно подаватися повторно (якщо запрошення не буде анульовано).

Новий бланк робочого запрошення до Польщі на 2 роки має такий вигляд:
Новый бланк рабочего приглашения в Польшу
Як і раніше, у ньому вказані особисті дані заявника, місце майбутньої роботи, включно з посадою та розміром зарплати, а також серія й номер закордонного паспорта.
Новый бланк рабочего приглашения в Польшу

Запрошення нового зразка обов’язково містить напис “Dokument został opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym”, що підтверджує дійсність документа без гербової печатки. Для подачі вам залишиться лише роздрукувати документ на принтері.

Важливо! На жаль, на громадян інших країн, як наприклад, Азербайджану, Туреччини, Казахстану та країн Африки, нововведення не поширюється. Вони можуть отримати дозвіл на роботу (Zezwolenie na pracę) на 1 рік максимум. Для них дозвільний документ має такий вигляд:

Термінове запрошення до Польщі на 2 роки (без прив'язки)

Поспішаємо повідомити вам ще одну гарну новину. Вона буде особливо приємною для тих, хто не знає, як отримати дозвіл на роботу в Польщі, коли є варіант роботи, але поки що немає запрошення від конкретного роботодавця.

Робоче запрошення до Польщі на 2 роки може бути видано БЕЗ ПРИВ’ЯЗКИ до роботодавця: тобто візу ви відкриваєте на підставі отриманого в нас дозволу від Мазовецького воєводи, а працювати їдете на заздалегідь вибране вами підприємство в Малопольському.

Як і раніше, запрошення робоче до Польщі для іноземців, зокрема, громадян Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії та Грузії, можна отримати в терміновому (2-5 робочих днів) або в робочому порядку (10-14 робочих днів).

Ну і на завершення, новина про те, що на момент виходу статті (квітень 2023 року) у вас є можливість відкрити польську візу без присутності в Україні. Зробити це можна маючи на руках як 2-річне, так і СЕЗОННЕ ЗАПРОШЕННЯ або РОБОЧЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ПІВРОКУ.

Вартість запрошення до Польщі на 2 роки

Отже, підіб’ємо підсумок поточних нововведень: станом на квітень 2023 року є можливість купити робоче запрошення до Польщі нового або старого зразка та відкрити робочу візу в мінімальні строки й дистанційно – перебуваючи за кордоном.

Однак, хотілося б одразу попередити про ризики, пов’язані з цим. Будьте пильними, щоб не потрапити на компанії-одноденки, які друкують такі запрошення, як то кажуть, “на коліні”. Фальшиві документи розкриються вже в посольстві, при цьому ви ризикуєте потрапити в базу SIS з подальшою забороною на в’їзд до ЄС. Детальніше про наслідки ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Наша компанія працює на ринку візових послуг протягом 8 років. За цей час ми заробили хорошу репутацію і дорожимо нею. Своїм клієнтам ми пропонуємо купити ЛЕГАЛЬНЕ робоче запрошення до Польщі БЕЗ ПРИВ’ЯЗКИ та/або подати пакет документів до візового центру Польщі (без особистої присутності). У разі отримання візи*, ми надішлемо готовий документ за обумовленою адресою. Вартість послуг відображена в таблиці:

Вид запрошенняТермін виготовленняВартість, грн
термінове2-5 робочих днів4000
нетермінове10-14 робочих днів3500

* ВІДМОВИ В ПОЛЬСЬКІЙ РОБОЧІЙ ВІЗІ трапляються навіть з абсолютно легальними документами. У такому разі ви можете подати апеляцію (у цьому ми теж допомагаємо).

Якщо ви вже маєте запрошення від вашого роботодавця, ми ДОПОМОЖЕМО ДОУКОМПЛЕКТУВАТИ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЧІ НА ПОЛЬСЬКУ ВІЗУ та отримати готову візу без необхідності перебування в Україні. Для детальної консультації зверніться до наших менеджерів за вказаним нижче номером телефону (є месенджери):

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ МЕНЕДЖЕРІВ.

АБО ЗВЕРНІТЬСЯ У БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ, ЯКЩО ВИ НЕ В УКРАЇНІ:

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
5 1 голос
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі