3.5 2 голосів
Рейтинг статті
Відкриття студентської візи в Польщу

Чи плануєте вчитися за кордоном? Тоді у вас обов’язково виникне необхідність отримати навчальну візу. Цей процес нескладний, головне підійти до нього відповідально, вивчити всі нюанси і підготувати всі необхідні документи для навчальної візи.

Все починається з того моменту, як ви вчинили в навчальний заклад або на мовні курси. Щоб вчиться і тривалий час безперешкодно перебувати в будь-якій країні Європи, необхідна спеціальна навчальна віза. Наприклад, в Польщі – це Національна віза категорії D. Така віза дає дозвіл на річне перебування в Польській Республіці з можливістю багаторазових в’їздів / виїздів.

Етапи оформлення навчальної візи

Цей етап є найважливішим і відповідальним. Саме від нього безпосередньо залежить кінцевий результат, тобто отримання студентської візи. Наші фахівці з радістю готові допомогти і звести до мінімуму всі ваші турботи з підготовки та оформлення всієї необхідної вам документації.

Для подачі документів, необхідна попередня реєстрація в візовий центр. Подача документів здійснюється за місцем прописки заявника в одному з візових центрів.

Перед тим як записуватися на прийом необхідно сплатити сервісний збір, який становить 15 €.

Відкриття студентської візи в Польщу

Ця операція здійснюється самим заявником або його чоловіком (дружиною) в " ПАТ "Ідея Банк" (далі - Ideabank) або ПАТ" КРЕДОБАНК " (далі - Kredobank).

Відкриття студентської візи в Польщу

Якщо ви знаходитися за межами країни і не можете самостійно зареєструватися на подачу документів у візовий центр, ми можемо зробити це за вас. У наші послуги входить: оплата візового збору, реєстрація в черзі без вашого особистої присутності, а також підтвердження дати вашої реєстрації.
Більш детальна інформація знаходитися в розділі ЗАПИС У ВІЗОВИЙ ЦЕНТР ПОЛЬЩІ БЕЗ ОСОБИСТОЇ ПРИСУТНОСТІ .

Вся документація для оформлення студентської візи в Польщу подається виключно заявником. Якщо навчальна віза оформляється для неповнолітнього, необхідно обов’язкову присутність одного з батьків.
Грамотне складання і надання необхідних документів, дає всі шанси на оформлення візи для студента.

Які документи потрібні щоб отримати візу в Польщу для студентів?

Щоб оформити страховку неповнолітній особі, страхувальником повинен виступати батько або опікун дитини.

Ми співпрацюємо тільки зі страховими компаніями акредитованими в консульстві! Це допомагає уникнути проблем під час подачі документів на візу. Якщо неповнолітнього заявника буде супроводжувати батько або опікун, на нього теж необхідний страховий поліс, який ми з легкістю надамо. Детальніше про це читайте в розділі Страхування для виїзду за кордон .

При подачі документів від неповнолітнього заявника повинні бути присутніми наступні документи:

Даний документ зазвичай оформляється терміном на один рік або ж до моменту настання совершеннолетія.

В дозволі обов’язково бути присутнім така інформація як:

Радимо вам перестрахуватися і звернутися за допомогою до наших професіоналів в питанні підготовки документації на візу. Адже відсутність навіть одного документа або некоректне його заповнення можуть ускладнити процес подачі і збільшити термін очікування візи, а іноді навіть отримати отказ.

Спеціалісти нашої компанії готові надати кваліфіковану консультаційну підтримку в підготовці всієї документації важливою для оформлення чи продовження навчальної візи в Польщі.

Ціна і терміни польської навчальної візи

Відкриття студентської візи в Польщу Стандартний термін очікування польської навчальної візи найчастіше становить 5-10 робочих днів (у разі своєчасного надання всіх документів і правильному їх оформленні) .

Завдяки співпраці з нашою компанією, ви отримуєте грамотно оформлені документи, які повністю готовий для подачі на отримання студентської візи в Польщу.

Вартість наших послуг:

Вид послуги Вартість послуги, грн. Термін оформлення Ваша заявка
Оформлення навчальної візи* 1 850 7 робочих днів Замовити
Оформлення навчальної візи і запис у візовий центр з нашим підтвердженням по телефону 3 350 7 робочих днів Замовити

* У вартість послуги входить:

Додатково оплачується сервісний збір в розмірі 15 €.

Для початку співпраці з нами, залиште свою заявку на сайті

Телефонуйте нам вже зараз за номерами телефону:

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями
3.5 2 голосів
Рейтинг статті
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі