• Головна
 • Відкриття студентської візи в Польщу

Чи плануєте вчитися за кордоном? Тоді у вас обов’язково виникне необхідність отримати навчальну візу. Цей процес нескладний, головне підійти до нього відповідально, вивчити всі нюанси і підготувати всі необхідні документи для навчальної візи.

Все починається з того моменту, як ви вчинили в навчальний заклад або на мовні курси. Щоб вчиться і тривалий час безперешкодно перебувати в будь-якій країні Європи, необхідна спеціальна навчальна віза. Наприклад, в Польщі – це Національна віза категорії D. Така віза дає дозвіл на річне перебування в Польській Республіці з можливістю багаторазових в’їздів / виїздів.

Етапи оформлення навчальної візи

 • Підготовка пакету документів
Цей етап є найважливішим і відповідальним. Саме від нього безпосередньо залежить кінцевий результат, тобто отримання студентської візи. Наші фахівці з радістю готові допомогти і звести до мінімуму всі ваші турботи з підготовки та оформлення всієї необхідної вам документації.
 • Запис на подачу

Для подачі документів, необхідна попередня реєстрація в візовий центр. Подача документів здійснюється за місцем прописки заявника в одному з візових центрів.

Перед тим як записуватися на прийом необхідно сплатити сервісний збір, який становить 15 €.

Ця операція здійснюється самим заявником або його чоловіком (дружиною) в " ПАТ "Ідея Банк" (далі - Ideabank) або ПАТ" КРЕДОБАНК " (далі - Kredobank).

Якщо ви знаходитися за межами країни і не можете самостійно зареєструватися на подачу документів у візовий центр, ми можемо зробити це за вас. У наші послуги входить: оплата візового збору, реєстрація в черзі без вашого особистої присутності, а також підтвердження дати вашої реєстрації.
Більш детальна інформація знаходитися в розділі ЗАПИС У ВІЗОВИЙ ЦЕНТР ПОЛЬЩІ БЕЗ ОСОБИСТОЇ ПРИСУТНОСТІ .

 • Подача документів
Вся документація для оформлення студентської візи в Польщу подається виключно заявником. Якщо навчальна віза оформляється для неповнолітнього, необхідно обов’язкову присутність одного з батьків.
 • Отримання візи
Грамотне складання і надання необхідних документів, дає всі шанси на оформлення візи для студента.

Які документи потрібні щоб отримати візу в Польщу для студентів?

 • Візова анкета.
 • Фото - 2 шт. зроблені не пізніше ніж півроку тому, на білому тлі з відображенням 80% обличчя. Формат кольорової фотографії 3,5 на 4,5 см.
 • Оригінал і ксерокопія закордонного паспорта. Документ повинен мати дійсний термін і не менше двох чистих сторінок. Якщо у заявника більше одного діючого закордонного паспорта, їх все потрібно також подати до візового центру.
 • Оригінал і ксерокопія паспорта громадянина України. Якщо у заявника ID карта, то подача здійснюється разом з випискою.
 • Оригінал підтверджує листа або листи-запрошення про зарахування заявника на навчання в польському закладі. Наша компанія з радістю надасть вам зразок запрошення - це дозволить вам уникнути помилок при оформленні цих документів.
 • Страхування. Надається оригінал і ксерокопія страхового полісу виданого в акредитованій консульством компанії, а також прикріплюється чек підтверджує оплату поліса.
Щоб оформити страховку неповнолітній особі, страхувальником повинен виступати батько або опікун дитини.

Ми співпрацюємо тільки зі страховими компаніями акредитованими в консульстві! Це допомагає уникнути проблем під час подачі документів на візу. Якщо неповнолітнього заявника буде супроводжувати батько або опікун, на нього теж необхідний страховий поліс, який ми з легкістю надамо. Детальніше про це читайте в розділі Страхування для виїзду за кордон .

 • Чек підтверджує оплату навчання заявника (місяць, семестр або рік - згідно з умовами договору) і його копію. Якщо заявник вчинив на безкоштовну форму навчання з Картою Поляка або на умовах стипендіальної програми, цю інформацію обов'язково необхідно вказати в запрошенні (пункт 5).
 • При надходженні на підготовчі мовні курси важливо надати лист із запрошенням і чек підтверджує оплату навчання.
 • Документ підтверджує оплату заявником наявного сервісного збору.
При подачі документів від неповнолітнього заявника повинні бути присутніми наступні документи:
 • Студентська віза.
 • Свідоцтво про народження заявника (оригінал документа і ксерокопія).
 • Ксерокопії українського паспорта батьків / опікуна дитини.
 • Нотаріально завірений документ (дозвіл) підтверджує згоду батьків на виїзд неповнолітньої особи за кордон і отримання для цих цілей навчальної візи.

Даний документ зазвичай оформляється терміном на один рік або ж до моменту настання совершеннолетія.

В дозволі обов’язково бути присутнім така інформація як:

 • Країна виїзду;
 • Термін дії дозволу.
 • Найчастіше, надавши всі перераховані вище і коректно складені документи можна сміливо очікувати безперешкодного оформлення навчальної візи в Польщу. Але бувають випадки, коли після розгляду документів викликають на співбесіду або запитують надання якихось додаткових даних.

Радимо вам перестрахуватися і звернутися за допомогою до наших професіоналів в питанні підготовки документації на візу. Адже відсутність навіть одного документа або некоректне його заповнення можуть ускладнити процес подачі і збільшити термін очікування візи, а іноді навіть отримати отказ.

Спеціалісти нашої компанії готові надати кваліфіковану консультаційну підтримку в підготовці всієї документації важливою для оформлення чи продовження навчальної візи в Польщі.

Ціна і терміни польської навчальної візи

Стандартний термін очікування польської навчальної візи найчастіше становить 5-10 робочих днів (у разі своєчасного надання всіх документів і правильному їх оформленні) .

Завдяки співпраці з нашою компанією, ви отримуєте грамотно оформлені документи, які повністю готовий для подачі на отримання студентської візи в Польщу.

Вартість наших послуг:

Вид послуги Вартість послуги, грн. Термін оформлення Ваша заявка
Оформлення навчальної візи* 1 850 7 робочих днів Замовити
Оформлення навчальної візи і запис у візовий центр з нашим підтвердженням по телефону 3 350 7 робочих днів Замовити

* У вартість послуги входить:

 • консультаційний супровід;
 • перевірка документів для подачі у візовий центр і доукомплектування;
 • медичний страховий поліс із сумою покриття 30 000 € на 365 днів;
 • заповнення візової анкети.

Додатково оплачується сервісний збір в розмірі 15 €.

Для початку співпраці з нами, залиште свою заявку на сайті

Телефонуйте нам вже зараз за номерами телефону:

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомити про