• Головна
  • Анулювання в інформаційній базі даних SIS

Шенгенська інформаційна система (система SIS)

Наслідком депортації з Чехії або Польщі може стати відмова на в’їзд до країн ЄС. Держави Шенгенського договору мають загальну інформаційну базу SIS (шенгенська інформаційна система), куди вносяться відповідні дані. Поспішаємо заспокоїти: відмова – це ще не вирок. Але дізнатися про нього завжди краще «на березі», а не при перетині кордону або подачі документів на візу. Тепер давайте про все по черзі: як можна перевірити себе в чорному списку і прибрати депортацію.

Що таке база даних SIS

У так званий «список небажаних осіб» потрапляють:

  • іноземці, які прострочили перебування за національною візою країни або за безвізом;
  • іноземці, які прострочили перебування за національною візою країни або за безвізом;
  • які порушили трудове законодавство;
  • і особи, засуджені в країні за кримінальні злочини.

Крім того, кожна держава може розширювати національний чорний список на свій розсуд. Інформацію із загальної бази СІС можуть переглядати як митна служба, так і консули при видачі робочої, студентської або туристичної візи. Тому персона нон грата не зможе повторно в’їхати в країни Шенгену після депортації з однією з країн-учасниць.

Так, наприклад, виглядає відмова в Шенгенській візі, отримана в посольстві

Італії:

Увага! Депортація з країн євросоюзу може призвести до внесення даних в національний та / або міжнародний чорний список на термін від 6 місяців до 5 років.

Як отримати інформацію з SIS / ШІС

Багатьох цікавить питання, як перевірити закордонний паспорт на заборону. Відповідаємо: ця процедура відбувається за особистим запитом до органів у справах іноземців. Ускладнюється процес тим, що подавати запит можна лише з території конкретної країни і тільки щодо даних заявника.

Як бути, якщо зараз ви перебуваєте в Україні? Тим українцям, у кого за плечима депортація з Польщі, Чехії та інших країн ЄС, необхідно заручитися підтримкою уповноваженого представника. Він повинен мати свою поштову адресу на території держави, куди подається запит.

Відповідь на запит містить загальні дані та вердикт: перебуває заявник або ж не перебуває в СІС базі даних як особа, чиє перебування є небажаним.

Ось як виглядає відповідь з Управління у справах іноземців Польщі, коли заявник «чистий перед законом»:

Анулювання запису в SIS

Однак, щоб подати апеляцію, повинна пройти хоча б половина зазначеного в протоколі терміну. Спрощують подачу заяви на скасування депортації чеки про сплату штрафу на кордоні та своєчасний виїзд з території країни (зазвичай 15-30 днів після вручення рішення про випровадження).

Навіть якщо термін депортації з Німеччини та інших країн ЄС закінчився, інформація про порушника ще 6-12 місяців залишається в загальній базі. Кожна ваша спроба «проскочити» може закінчитися марною тратою грошей і часу.

Ми готові надати підтримку українцям, які бажають перевірити паспорт на депорт, дізнатися термін депортації або анулювати заборону на в’їзд. Для консультації зв’яжіться з нашими менеджерами у будь-який зручний для вас спосіб:

Оберіть спосіб, як з нами можна зв’язатись :

Телефонуйте нам вже зараз за номерами телефонів:

Вас також можете зацікавити Анулювання (скасування) депортації.

Поделиться с друзьями
Поделиться
с друзьями

2
Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомити про
Софія
Софія

Доброго вечора !мені дали департації на пів року ,з Польщі .невірно порахувала дні .Підкажіть будь-ласка на який день після закінченні депорту можна виїхати до Польщі?

Дмитрий - визовый специалист
Дмитрий - визовый специалист

Доброго дня. Передзвоніть нам і ми вас проконсультуємо.